به روز رسانی در مورد پیشرفت انرژی پاک ما در سال 2022

سال گذشته نیز سال تعیین کننده ای برای رشد و اصلاح رویکرد ما به انرژی پاک بود. از زمانی که گوگل هدف دستیابی به انتشار خالص صفر در سراسر عملیات و زنجیره ارزش ما، از جمله محصولات سخت افزاری مصرفی ما را تا سال 2030 اعلام کرد، ما تمرکز خود را بر انتشار زنجیره ارزش گسترش داده ایم و شرکا و تامین کنندگان خود را برای پیشبرد راه حل هایی برای تعیین کمیت، پیگیری، و انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش دهد.

همانطور که ما نقشه راه خود را برای انتشار خالص صفر می سازیم، یک درس اولیه که آموختیم این است که انرژی پاک برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از تاسیسات و زنجیره ارزش ما به همان اندازه که برای مصرف برق مرکز داده و پردیس اداری ما حیاتی است، حیاتی است. برقی‌سازی ساختمان و وسایل نقلیه برای فعال کردن امکانات ما در CFE ضروری خواهد بود، و ما باید خرید CFE خود را افزایش دهیم تا این تاسیسات به طور تمیز تامین شود. با نگاهی به زنجیره ارزش گسترده‌تر، سهم قابل‌توجهی از انتشار گازهای گلخانه‌ای تامین‌کنندگان ما به شبکه‌های برقی برمی‌گردد که آنها را تغذیه می‌کنند. تسریع انرژی پاک برای کمک به تامین کنندگان ما در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای بسیار مهم خواهد بود و ما مشتاقانه منتظر همکاری با آنها برای استقرار بیشتر CFE در سراسر جهان و بازگشایی مزایای آن برای مردم و کره زمین هستیم.

با نگاهی به سال 2023، ما مشتاق هستیم که جاه طلبی خود را در زمینه انرژی پاک گسترش دهیم، زیرا در مسیر رسیدن به انتشار خالص صفر ادامه می دهیم. ما همچنان به تمرکز تلاش های خود بر حداکثر کردن سهم خود در کربن زدایی جهانی و به اشتراک گذاری پیشرفت خود در حین کار با شرکای خود برای ساخت پروژه های جدید CFE، پیشرفت فناوری های جدید و حمایت از سیاست های جدید و نوآوری در بازار، ادامه خواهیم داد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور