AMLO از بایدن برای حمایت از انرژی و نیمه هادی ها در اجلاس سران بخواهد | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — یک مقام ارشد وزارت امور خارجه مکزیک روز پنجشنبه گفت، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور، رئیس جمهور مکزیک، از جو بایدن همتای آمریکایی خود برای حمایت مالی از پروژه های انرژی پاک و جذب سرمایه گذاری در بخش نیمه هادی درخواست خواهد کرد که این دو نفر در هفته آینده در مکزیکو سیتی ملاقات کنند.

این مقام که خواست نامش فاش نشود، گفت که مکزیک برای تأمین بودجه از بانک های توسعه برای یک طرح بلندپروازانه برای ساخت چندین پارک خورشیدی دولتی در ایالت مرزی سونورا کمک می کند. این شخص گفت، لوپز اوبرادور، معروف به AMLO، همچنین به دنبال بحث در مورد فروش انرژی پاک مکزیکی در شمال مرز، به ویژه در کالیفرنیا خواهد بود.

این مقام گفت که مکزیک همچنین برای جذب شرکت های نیمه هادی به آمریکای شمالی همکاری خواهد کرد. به گفته این شخص، دولت لوپز اوبرادور امیدوار است که ایالات متحده را متقاعد کند که به طور مشترک با شرکت هایی که به دنبال نقل مکان به منطقه هستند، با این پیشنهاد که کارخانه جدیدی که در ایالتی مانند آریزونا ساخته شده است، برخی از قطعات و فرآیندهای توسعه یافته در مکزیک را تامین کند.

این گفتگوها در حاشیه نشست «سه آمیگو» که توسط لوپز اوبرادور، بایدن و جاستین ترودو از کانادا در روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار می شود، برگزار می شود و رهبران درباره موضوعاتی از جمله تغییرات آب و هوایی، رقابت منطقه ای، مهاجرت، تنوع و امنیت بحث خواهند کرد.

مطالب پیشنهادی  AMD رک های مرکز داده را با واحد پردازش شتاب MI300 کوتاه می کند | دانش مرکز داده

به گفته این مقام، لوپز اوبرادور و ترودو چهارشنبه به طور جداگانه با مکزیک دیدار خواهند کرد که هدف آن از سرگیری استراتژیک روابط است که بر اساس سرمایه گذاری قوی کانادایی در این کشور در سال گذشته و مشارکت زیرساخت انرژی اعلام شده بین شرکت دولتی مکزیک و شرکت TC Energy کانادا ایجاد شده است. .

این مقام گفت که مکزیک پس از اعلام توافق جدید با ایالات متحده در روز پنجشنبه، انتظار ندارد در مورد اقدامات جدید در مورد مهاجرت صحبت کند. بایدن قصد دارد روز یکشنبه قبل از سفر به مکزیکوسیتی از مرز جنوب غربی ال پاسو، تگزاس بازدید کند.

به گفته این فرد، اختلافات تجاری بین سه کشور احتمالا ذکر خواهد شد، اما به طور مفصل مورد بحث قرار نخواهد گرفت.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور