آمازون لونا تخفیف بزرگی در روز نخست دریافت می کند

آمازون این هفته بزرگترین رویداد سال خود را با پرایم دی در گوشه و کنار اعلام کرد. برای آماده شدن برای آن، آمازون لونا مجموعه بازی‌های رایگان ماه ژوئن خود و همچنین تخفیفی برای کنترلر خود در روز پرایم دارد.

پهنای باند نگاه هفتگی 9to5Google به بازار بازی های ابری فراتر از پلتفرم Stadia خود گوگل است. هر جمعه، ما به بزرگ‌ترین اخبار مربوط به سرویس‌هایی مانند Nvidia GeForce Now، Amazon Luna، PlayStation Now، و Xbox Game Pass نگاهی می‌اندازیم. هر هفته برگردید، و فراموش نکنید که چک کنید Stadia Changelog، جمع بندی هفتگی ما از همه چیز جدید در Stadia.

آمازون لونا برای Prime Day 2022 آماده می شود

درست در زمان پرایم دی، آمازون لونا دسته جدیدی از بازی‌ها را دارد که مشترکین Prime می‌توانند به صورت رایگان آن‌ها را پخش کنند، از جمله:

  • Far Cry 4
  • Bloodrayne 2: ترمینال کات
  • Beach Buggy Racing 2: Hot Wheels Edition
  • Lumies Remastered
  • حرکت کردن

علاوه بر این، از 20 ژوئن تا 13 جولای، Amazon Luna Controller به عنوان بخشی از رویداد Prime Day به 39.99 دلار تخفیف داده می شود. 30 دلار تخفیف از قیمت معمولی دارد.

Xbox Game Pass سری بعدی بازی ها را فاش می کند

کنجکاو هستید که در Xbox Game Pass و گزینه بازی ابری آن چه خبر است؟ در اینجا لیست کامل است (از قبل خارج شده مگر اینکه علامت گذاری شده باشد).

  • لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: انتقام خردکن
  • سه گانه Shadowrun – 21 ژوئن
  • ناراکا: Bladepoint – 23 ژوئن

مایکروسافت همچنین در این هفته از اولین نگاهی به برخی از عناوین اصلی آینده رونمایی کرد و تأیید کرد که Starfield، Redfall، Minecraft Legends، Pentiment و Dusk Falls همگی در Xbox Cloud Gaming در دسترس خواهند بود.

FIFA 22 همچنین در تاریخ 23 ژوئن برای Xbox Game Pass Ultimate عرضه می شود، اما هیچ تاییدی در مورد عرضه این بازی برای استریم ابری وجود ندارد.

GeForce Now Genshin Impact را اضافه می کند

انویدیا این هفته مجموعه جدیدی از بازی‌های GeForce Now را معرفی کرد که عنوان آن‌ها Genshin Impact است. این بازی هفته آینده روی سرویس استریم عرضه خواهد شد و وضعیت رایگان بازی خود را حفظ خواهد کرد.

این درست به موقع برای نسخه 2.7 به روز رسانی “رویاهای پنهان در اعماق” است.

این هفته، GeForce Now شش عنوان جدید را به کاتالوگ عظیم خود اضافه کرد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: