شما می توانید اپ استور آمازون برای ویندوز را در این مناطق دریافت کنید

ویندوز در سال گذشته حرکت بزرگی در راه اندازی اپ استور آمازون انجام داد – مکانی برای دانلود برنامه های اندروید بر روی دستگاه ویندوز شما. از زمان انتشار، ویندوز در دسترس بودن فروشگاه Appstore آمازون را به بیش از 20 منطقه و کشور گسترش داده است.

اپ استور آمازون چیست؟

هنگامی که ویندوز 11 منتشر شد، یکی از بزرگترین مزاحمت هایی که دیدیم، معرفی یک بازار کاملا جدید و رسمی برای برنامه های اندروید بود. آن ویترین دیجیتال جدید، فروشگاه Appstore آمازون نامیده می شود.

هنگامی که فروشگاه Appstore آمازون را دانلود کردید، می توانید از طریق دیوار برنامه های اندرویدی موجود مرور کنید. دانلود هر یک از آنها به شما امکان می دهد از یک نسخه پشتیبانی شده از برنامه Android در دستگاه ویندوز خود استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید TikTok را برای دستگاه ویندوز 11 خود دانلود کنید، اگرچه نسخه ویندوزی این برنامه وجود ندارد.

در ماه فوریه، ویندوز به طور رسمی پیش نمایشی از اپ استور جدید آمازون را با پشتوانه ای از بیش از 1000 برنامه مختلف که می توانید دانلود کنید، منتشر کرد. البته در زمان انتشار پیش نمایش، فقط ایالات متحده به عنوان منطقه رسمی پشتیبانی می شد. از آن زمان، فروشگاه Appstore آمازون به چندین کشور جدید گسترش یافته است، بدون هیچ حرکت جدیدی از ماه می.

اپ استور آمازون در بیش از 20 منطقه جدید

اکنون، به نظر می رسد که مایکروسافت بالاخره این ویژگی را به حوزه های جدیدی گسترش داده است. امروز، این شرکت یک پست وبلاگ حاوی لیستی از مناطقی که پیش نمایش فروشگاه Appstore آمازون برای حرکت رو به جلو در دسترس خواهد بود، منتشر کرد.

اگرچه این مطمئناً شروع خوبی است، مناطق بسیار بیشتری وجود دارد که ما خوشحال خواهیم شد که فروشگاه Appstore آمازون را به آنها گسترش دهد. در پست وبلاگ رسمی مایکروسافت، اشاره شد که 31 کشور وجود دارد که فروشگاه Appstore آمازون در آن ها در دسترس خواهد بود. لیست بالا به 21 می رسد، بنابراین به زودی می توانیم موارد بیشتری را در راه مشاهده کنیم.

امروز، ما مشتاقیم به اشتراک بگذاریم که ظرف چند هفته آینده، فروشگاه Appstore آمازون به 31 کشور از جمله استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، اسپانیا، بریتانیا، ایالات متحده و غیره گسترش خواهد یافت.

در همین حال، کسانی که در این مناطق زندگی می کنند به زودی می توانند برنامه های اندروید مورد علاقه خود را از طریق فروشگاه Appstore آمازون در ویندوز 11 دانلود کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد مایکروسافت:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور