Altice France سهام مراکز داده را به قیمت 586 میلیون دلار می فروشد | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) – در حالی که گروه مخابراتی میلیاردر پاتریک درهی به دنبال راه هایی برای کاهش بدهی است، Altice فرانسه با فروش 70 درصد از سهام کسب و کار مرکز داده خود به قیمت 535 میلیون یورو (586 میلیون دلار) موافقت کرده است.

Altice France روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که مراکز داده به یک شرکت جدید به نام UltraEdge منتقل خواهند شد که توسط Morgan Stanley Infrastructure Partners کنترل می شود. این دارایی ها شامل 257 مرکز داده و فضای اداری از اپراتور SFR Altice است.

اوراق قرضه صادر شده توسط Altice France SA پس از گزارشات مربوط به معامله افزایش یافت. بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط بلومبرگ، اسکناس‌های سررسید سال 2025 با 1.6 سنت افزایش نسبت به یورو به 93.7 سنت رسید که بیشترین افزایش از سپتامبر را داشته است.

راسل والر، تحلیلگر نیو استریت ریسرچ، در این باره نوشت: «فروش قابل توجه است، زیرا SFR یک فروش واقعی دارایی را ارائه کرده است، در حالی که برخی نگران بودند که با توجه به برخی از قیمت‌های فروش بالا شایعه‌شده، نتواند چیز زیادی یا در واقع چیزی ارائه دهد.» یک یادداشت

دراهی بخش هایی از امپراتوری مخابراتی خود را می فروشد تا 60 میلیارد دلار بدهی انباشته شده توسط این گروه را از طریق سال ها خرید تهاجمی کاهش دهد. این سازمان همچنین با تحقیقات فساد در پرتغال دست به گریبان است که برخی از مدیران کلیدی و معتمدین دراهی را هدف قرار داده است.

Altice France گفت که UltraEdge با احتساب بدهی 764 میلیون یورو ارزش گذاری خواهد شد. این قرارداد، که انتظار می‌رود در نیمه اول سال آینده بسته شود، همچنین شامل یک قرارداد “ساخت به مناسب” با SFR است که در هفت سال آینده حدود 175 میلیون یورو درآمد خواهد داشت.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور