Aligned مرکز داده را در پردیس Quantum Loophole در مریلند اعلام کرد | دانش مرکز داده

ارائه‌دهنده کولوکیشن آمریکایی Aligned Data Centers پس از ثبت‌نام برای فضا در پردیس توسعه‌یافته توسط Quantum Loophole به مریلند می‌آید.

Quantum Loophole نسل جدیدی از توسعه دهندگان مرکز داده را نشان می دهد که زمین، نیرو و آب را برای “جمعیت های مرکز داده در مقیاس گیگاوات” که شامل ترکیبی از مشتریان ابری، کولوکیشن و سازمانی است، ارائه می دهد.

اولین پروژه آن، بهره برداری از بیش از 2100 هکتار زمین در شهرستان فردریک، مریلند است که این شرکت در ژوئن 2021 به قیمت 100 میلیون دلار خریداری کرد.

شهر مرکز داده

Quantum Loophole در ژانویه 2020 توسط جاش اسنوهورن راه اندازی شد که پیش از این در شرکت های مرکز داده از جمله Terremark، Verizon و Cyrus One سمت های اجرایی داشت.

یکی دیگر از اعضای برجسته این تیم، CTO Scott Noteboom است که قبلاً به عنوان رئیس زیرساخت جهانی در اپل خدمت می کرد و یک استارتاپ نرم افزار مرکز داده به نام LitBit راه اندازی کرد.

اولین پروژه Quantum Loophole که به‌عنوان سرمایه‌گذاری مشترک با شرکای املاک و مستغلات TPG توسعه یافت، در شهرستان فردریک، در محلی که قبلاً به عنوان Alcoa Eastalco Works شناخته می‌شد، واقع شده است، که بین سال‌های 1970 تا 2005 به یک کارخانه ذوب آلومینیوم خدمت می‌کرد.

یان گاردنر، مدیر اجرایی شهرستان فردریک، هنگام اعلام این پروژه در سال 2021 گفت: “خوشحالم که ملک سابق ایستالکو بار دیگر به عنوان یک مرکز اشتغال با مشاغل پردرآمد خدمت می کند.”

مراکز داده منبع پایداری از درآمد مالیاتی و مشاغل را فراهم می کنند، در حالی که تأثیر مثبت خالصی بر خدمات محلی مانند مدارس، جاده ها و سایر زیرساخت ها دارند. من مشتاقانه منتظر هستم تا Quantum Loophole برنامه های خود را با جامعه اطراف به اشتراک بگذارد.

مطالب پیشنهادی  سرمایه گذار عمده سهام انویدیا را قبل از گزارش درآمد سه ماهه سوم بارگیری می کند | دانش مرکز داده

پردیس جدید مستقیماً به ویرجینیای شمالی، پرجمعیت ترین بازار مرکز داده جهان، از طریق یک شبکه فیبر آینده به نام QLoop متصل خواهد شد.

Quantum Loophole گفت این سایت از قوانین معافیت مالیاتی اخیر مریلند برای زیرساخت‌ها و سرورهای مرکز داده سود می‌برد که نشان می‌دهد سخاوتمندانه‌تر از قوانین ارائه شده در ویرجینیا مجاور است.

Aligned اولین اپراتور مرکز داده است که برای ایجاد یک مکان در شهرستان فردریک ثبت نام کرد تا سومین پردیس مرکز داده فوق مقیاس خود را در منطقه بسازد.

اندرو شاپ، مدیرعامل Aligned گفت: «معافیت های مالیاتی جذاب، در دسترس بودن نیرو، نزدیکی به ویرجینیای شمالی، و رویکرد جامع برای فعال کردن توسعه مرکز داده، محرک های اصلی تصمیم ما برای انتخاب شهرستان فردریک بودند.

این توسعه پس از راه‌اندازی مرکز داده ORD-01 Aligned و پیشگامی ORD-02 در شیکاگو، با بیش از 400 مگاوات ظرفیت اضافی تنها در منطقه ویرجینیای شمالی برنامه‌ریزی شده است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور