AIGOLD زنده می‌شود و اولین پروژه رمزنگاری با پشتوانه طلا را معرفی می‌کند

جورج تاون، جزایر کیمن، 8 مه 2024/Chainwire/AIGOLD، خوشحال است که راه اندازی پروژه مبتکرانه ارز دیجیتال خود را اعلام کند. این ابتکار پیشگامانه هوش مصنوعی را با ارزش ماندگار طلا ادغام می کند و هدف آن بازتعریف چشم انداز دارایی های دیجیتال است. مرحله پیش فروش AIGOLD در حال حاضر در حال انجام است، با دسترسی زودهنگام در aigold.io.

AIGOLD: ادغام طلای پیشگام در ارزهای دیجیتال با امنیت و ثبات بازار افزایش یافته است

هدف AIGOLD رهبری ادغام طلا در بخش ارزهای دیجیتال، افزایش امنیت و ثبات برای کسانی است که در تجارت مشغول هستند. طراحی این پلتفرم شامل اختصاص بخشی از درآمد حاصل از پیش فروش توکن های AIG (AIGOLD) برای به دست آوردن توکن های PAXG است. توکن‌های PAXG توسط طلای فیزیکی پشتیبانی می‌شوند، که هر یک نشان‌دهنده یک اونس تروی خوب است که در انبارهای دارای گواهی LBMA در لندن ذخیره می‌شود.

\ در زمان راه اندازی، استخر نقدینگی که بیش از یک میلیون دلار در PAXG پشتیبانی می شود، به طور ایمن قفل می شود و با حرکت قیمت طلا هماهنگ می شود.

قیمت اولیه پیش فروش AIGOLD 0.0035 دلار برای هر توکن تعیین شده است و پروژه انجام شد ممیزی های جامع از Cyberscope و در حال حاضر توسط CertiK در حال ممیزی است، بر تعهد AIGOLD به امنیت و شفافیت.

\ با گرایش بازار به سمت پشتوانه طلا…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور