5 ابزار برتر مبتنی بر هوش مصنوعی برای وبلاگ نویسان برای افزایش درآمد و ایجاد شهرت

وبلاگ نویسی یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد آنلاین با سرمایه گذاری ناچیز است. با این حال، به دلیل پتانسیل بالا، تعداد بازیکنان در این رشته به طور قابل توجهی در حال افزایش است که منجر به رقابت سختی شده است.

سوال این است که چگونه می توان به عنوان یک وبلاگ نویس انفرادی جدید به دید خوبی دست یافت و ترافیک ایجاد کرد. در حالی که این کار آسانی نیست، شما به استراتژی های محکم و ابزارهای خانگی نیاز دارید تا با انجام کارهای سنگین وزن، کارها را برای شما کم کند.

ابزارهای هوش مصنوعی برای وبلاگ نویسان

در این پست قصد داریم به برخی از بهترین ابزارهای مجهز به هوش مصنوعی اشاره کنیم که به شما کمک می‌کنند تا در میان جمع باشید و به تدریج شروع به ساختن برند منحصر به فرد خود کنید:

موافق

محتوای جذاب هسته اصلی هر وبلاگ موفقی است. با این حال، سوال این است که چگونه موضوعات مناسب برای پست های وبلاگ خود را پیدا کنید. این ابزار با نشان دادن محتوایی که مردم به طور فعال در جستجوی آن هستند، مشکل شما را حل می کند.

دارای قابلیت‌های ممیزی محتوای قوی بر اساس DLA است که کیفیت محتوای شما را شانه به شانه با همتایان خود مقایسه می‌کند تا به شما در درک شکاف‌های کلیدی و بهینه‌سازی آن کمک کند.

شما همچنین از قابلیت‌های فعال‌شده با هوش مصنوعی آن برای تجزیه و تحلیل رفتار برای برجسته کردن محتوا با تقاضای بالا و عرضه کم لذت خواهید برد – یک فرمول کلیدی برای هر وبلاگ نویسی که بتواند بیشترین محتوای قابل فروش را در جایگاه مربوطه خود بنویسد و پایگاه مخاطبان هدف خود را گسترش دهد.

Acquisio Turing

با افزایش رقابت در زمینه وبلاگ نویسی، کسب ترافیک به یک کار دشوار تبدیل شده است. تبدیل آن به مشترکین وفادار حتی دشوارتر است. با این حال، تکنیک‌های بازاریابی هوشمند می‌توانند کارها را برای شما کمتر دشوار کنند، و بسیاری از آن‌ها به بودجه‌بندی صحیح و پیشنهاد مناسب با رویکرد مبتنی بر RoI بستگی دارد.

Acquisio Turing با الگوریتم های پیشرفته ML و قابلیت های پیچیده خود، کل مناقصه و مدیریت بودجه برای تبلیغات PPC را همراه با تولید گزارش های جامع ساده می کند. USP این ابزار بیش از 30 الگوریتم هوشمند برای چند برابر کردن کلیک ها و افزایش پتانسیل تبدیل است. اگر می خواهید وبلاگ خود را به طور کامل برای بازدید و ترافیک بیشتر بهینه کنید، این ابزار مناسب برای شماست.

قشر

رسانه های اجتماعی یک رسانه بسیار قوی برای ارتباط یک به یک با مخاطبان هدف شما و شروع ارتباط مستقیم هستند. علاوه بر به روز رسانی خوانندگان در مورد آخرین پست های وبلاگ خود، همچنین به شما این امکان را می دهد که روابط خود را با مخاطبان خود با برگزاری مسابقات، هدایا، نظرسنجی ها و غیره تقویت کنید.

Cortext با قابلیت‌های قدرتمند هوش مصنوعی، ابزاری قوی برای بهینه‌سازی محتوای رسانه‌های اجتماعی است که بیش از ۱ میلیارد قطعه محتوای بازاریابی را در پایگاه‌داده بیش از ۳۳۰۰۰ برند بررسی می‌کند تا الگوهای برنده را تشخیص دهد.

در این ظرفیت، نه تنها شما را از کارهای پیچیده تحقیق و توسعه رهایی می‌بخشد، بلکه به شما کمک می‌کند مسیری محکم از استراتژی محتوای رسانه‌های اجتماعی بسازید. این ابزار با تولید تقویم‌ها/خلاصه‌های محتوای سفارشی برای آینده قابل پیش‌بینی، فرآیند را ساده‌تر می‌کند. محتوا به طور خودکار پر شده و برای تایید شما ارائه می شود. شما همچنین می توانید آن را به روش دلخواه خود برنامه ریزی کنید تا با اولویت ها و اهداف تجاری شما هماهنگ باشد.

این ابزار همچنین دارای الگوریتم‌های هوش مصنوعی است تا مشخص کند که چگونه ویژگی‌های خلاقیت بازاریابی به برند شما کمک می‌کند تا به اهداف تجاری خاص شما دست یابد. این به شما قدرت می دهد تا به طور استراتژیک از خلاقیت بازاریابی برای به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه استفاده کنید.

رانش

Drift که توسط Gartner عنوان فروشنده جالب اعطا شده است، پلتفرم بازاریابی مکالمه ای در نوع خود است که از ربات های پیشرفته برای گفتگوی بلادرنگ با بازدیدکنندگان سایت شما استفاده می کند. چیزی که این ابزار را متمایز می کند این است که می تواند هدف افراد را درک کند و مستقیماً خریداران فوری را با شما مرتبط می کند.

همچنین امکان شخصی سازی جریان تبدیل را از طریق Bot Builder فراهم می کند. بنابراین، بسته به اهداف مختلف بازاریابی کوتاه و بلندمدت خود، می‌توانید به راحتی تجربه تعامل بازدیدکنندگان سایت خود را سفارشی کنید و در عین حال از مزایای مکالمه خودکار بدون انسان آگاه باشید.

مداد رنگی

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای اینکه از رقبای خود جلوتر بمانید این است که در مورد حرکات آنها به‌روز باشید. مداد رنگی کار را برای شما آسان می کند. این ابزار شما را قادر می سازد تا به طور موثر رقبای خود را ردیابی کنید، بر حرکات بازاریابی خاص آنها نظارت کنید و استراتژی های آنها را تجزیه و تحلیل کنید.

با قابلیت های قوی خود، می تواند به طور خودکار بیش از 100 نوع داده را برای ارائه بینش جامع و همه جانبه ردیابی کند. علاوه بر این، دارای مجموعه‌ای از فیلترهای پیشرفته (کلمه کلیدی، دوره، نام تجاری، دسته و غیره) است تا نمای بهینه‌شده‌ای را مشاهده کنید که فقط شامل جزئیاتی است که در حال حاضر به آن نیاز دارید.

نتیجه

وبلاگ نویسی تنها یکی از سودمندترین گزینه ها برای کسب درآمد پایدار است، اما افزایش تعداد بازیکنان رقابت را چند برابر کرده است و باعث می شود وبلاگ نویسان جدید و انفرادی در این صنعت شلوغ برجسته شوند. همانطور که گفته شد، رقابت جزئی از هر تجارت است. کلید موفقیت در نحوه پاسخگویی هوشمندانه شما به رقابت نهفته است.

در این پست، برخی از ابزارهای قدرتمند را ذکر کرده‌ایم که شما را از حدس و گمان رهایی می‌بخشد و به شما کمک می‌کند تا یک استراتژی بازاریابی قوی بسازید تا تجربه‌ای با کیفیت بالا برای مخاطبان خود داشته باشید و در عین حال از رقبای خود جلوتر باشید.

به خوانندگان توصیه می شود که گزینه های مختلف را با دقت بررسی کنند، موارد استفاده و توصیفات ابزارهای مختلف را بررسی کنند و تصمیمات آگاهانه بگیرند تا از هرگونه غافلگیری یا ناامیدی جلوگیری کنند.