اکنون فرصت هوش مصنوعی برای اروپا است

هیچ فناوری کنونی به اندازه هوش مصنوعی پتانسیلی برای تقویت رقابت پذیری اتحادیه اروپا ندارد. در گزارش جدیدی که به سفارش گوگل انجام شد و امروز منتشر شد، Public First دریافت که هوش مصنوعی مولد می‌تواند اندازه اقتصاد اتحادیه اروپا را 1.2 تریلیون یورو افزایش دهد و به طور متوسط ​​بیش از 70 ساعت در سال را برای کارگر صرفه‌جویی کند که معادل حدود دو هفته کار است. . هوش مصنوعی با کمک به همه افراد در سراسر اتحادیه اروپا بر روی کارهای سازنده و خلاقانه‌تر تمرکز می‌کند و می‌تواند رشد اقتصادی را تسریع کند و به نوبه خود در چالش‌های اجتماعی پیشرفت کند.

با این حال، برای اینکه هوش مصنوعی به نفع همه در سراسر اتحادیه اروپا باشد، باید با هم کار کنیم.

اروپایی‌ها به کیفیت زندگی بالایی دست یافته‌اند که با ساعات کار کوتاه‌تر، تعطیلات با حقوق، قوانین کار قوی، مراقبت‌های بهداشتی همگانی و دولت‌های رفاه اجتماعی سخاوتمندانه مشخص شده است. فناوری نقش خود را در این امر ایفا کرده و ادامه خواهد داد. دهه دیجیتال اروپا با قدرت کامل است.

با وجود این، روش زندگی ما تغییر کرده است. مردم به طور فزاینده ای سنگینی چالش های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی رو به رشد را احساس می کنند. ما به اندازه کافی به تعهدات مورد نیاز برای غلبه بر بحران آب و هوا عمل نمی کنیم، همه ما شاهد یک قطبی شدن سیاسی فزاینده هستیم، مبارزه با تورم بالا انجام نشده است، وابستگی انرژی هنوز حل نشده است، و البته وضعیت وحشتناک روسیه. جنگ در اوکراین ادامه دارد.

مطالب پیشنهادی  به‌روزرسانی جستجوی Google: دیدگاه‌ها و تجربیات جدید

این عوامل چالش های اجتماعی و اقتصادی قابل توجهی را ایجاد می کنند. اما هوش مصنوعی می تواند نیروی محرکه ای در کمک به اتحادیه اروپا برای رسیدگی به برخی از آنها باشد.

تسریع انتقال دیجیتال با هوش مصنوعی

در حالی که هوش مصنوعی می‌تواند فرصتی متحول کننده برای اقتصاد اروپا باشد، اطمینان از اینکه ابزارهای مناسب برای کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک در دسترس هستند، برای اطمینان از اینکه فرصت‌های آن را به حداکثر می‌رسانیم، بسیار مهم است.

تحقیقات Public First نشان می دهد که 74 درصد از کارگران در سراسر اتحادیه اروپا فکر می کنند که ابزارهای هوش مصنوعی مولد به آنها کمک می کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند، در حالی که 79 درصد از مشاغل اروپایی گفته اند که احتمالاً از زمان آزاد شده برای کارگران استفاده می کنند تا چیزهای ارزشمندتری را به آنها ارائه دهند. وظایف

یکی از راه هایی که گوگل می تواند کمک کند، ارائه ابزارهای مفید است. این گزارش تخمین می‌زند که محصولات، پلتفرم‌ها و ابزارهای Google به ارائه حدود 179 میلیارد یورو در فعالیت اقتصادی در سال 2023 در سراسر اتحادیه اروپا کمک می‌کند و به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد بیش از سه میلیون نفر را استخدام کنند.

و ما در حال حاضر برای آوردن هوش مصنوعی به مشاغل بزرگ و کوچک کار می کنیم. لوفت‌هانزا با همکاری با Google Cloud ابزاری را ایجاد کرده است که از هوش مصنوعی برای پشتیبانی از کنترل‌کننده‌های عملیات انسانی در تصمیم‌گیری‌شان استفاده می‌کند و اطلاعات بلادرنگ را از سراسر جهان به دست می‌آورد. در همین حال، Google برای استارت‌آپ‌ها: AI First Accelerator یک برنامه ۱۰ هفته‌ای بدون سهام برای استارت‌آپ‌های Seed to Series A مستقر در اروپا و اسرائیل است که به استارت‌آپ‌هایی که روی فناوری نوآورانه مبتنی بر هوش مصنوعی کار می‌کنند کمک می‌کند تا کسب و کار خود را به سمت موفقیت توسعه دهند.

مطالب پیشنهادی  8 نکته برای نوشتن رمان در Google Docs

حمایت از دیگران برای استفاده از هوش مصنوعی

با هر انتقال دیجیتالی، شاهد بوده ایم که مهارت های جدید به اندازه دسترسی به ابزارهای هوشمند حیاتی هستند. از سال 2015، ما بیش از 12 میلیون نفر را در سراسر اروپا در زمینه مهارت‌های دیجیتال آموزش داده‌ایم که با همکاری دولت‌ها و جوامع محلی از طریق برنامه‌هایی مانند گواهینامه‌های شغلی Google خود کار می‌کنند.

ما اکنون در حال ساختن بر روی آموزش مهارت های دیجیتالی با سابقه خود هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که فرصت های ارائه شده توسط هوش مصنوعی می تواند برای همه باز باشد. Google.org صندوق نوآوری اجتماعی جدیدی را در زمینه هوش مصنوعی معرفی کرده است که 10 میلیون یورو بودجه، و همچنین راهنمایی و پشتیبانی را برای کمک به کارآفرینان از پیشینه‌های ضعیف ارائه می‌کند تا راه‌حل‌های هوش مصنوعی متحول کنند و آنها را در مسائلی که دارند به کار ببرند. مقابله به صورت روزانه

به گفته Public First، زمانی که ما نیروی کار را برای انتقال شغل مبتنی بر هوش مصنوعی آماده می‌کنیم، به این مهارت‌ها نیاز داریم.

همکاری برای پیشرفت

نوآوری همیشه یک بازی تیمی بوده است و هوش مصنوعی نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. در طول سال‌ها، ما جوامعی از محققان و دانشگاهیان ایجاد کرده‌ایم که به ایجاد استانداردها و راهنمایی‌هایی برای توسعه هوش مصنوعی مسئولانه اختصاص یافته‌اند. همین نیاز به تلاش جمعی در مرحله بعدی تکامل هوش مصنوعی صدق می‌کند و ما متعهد هستیم که برای به‌درستی این امر با دیگران همکاری کنیم.

توسعه سیاست خوب و هوش مصنوعی مسئول نیاز به هماهنگی نزدیک بین دولت ها، بخش خصوصی، دانشگاه ها و جامعه مدنی دارد. ما از ایجاد اینترنت دیدیم که این بحث ها چقدر مهم هستند. همه ما از استانداردها، پروتکل ها و نهادهای حکومتی مشترک بهره مندیم.

مطالب پیشنهادی  بررسی سال 2022 گوگل: ویژگی‌ها، دستگاه‌ها، به‌روزرسانی‌های جدید

این یک لحظه حیاتی از شتاب برای همکاری ما است. هوش مصنوعی این پتانسیل را دارد که به ما کمک کند جامعه ای بهتر، عادلانه تر و سالم تر بسازیم – و از رقابت پذیری و رشد فراگیر حمایت کند. این به همه ما بستگی دارد که این اتفاق بیفتد: شجاعانه، مسئولانه و با هم کار کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور