ویژگی ها و ابزارهای جدید هوش مصنوعی برای Google Workspace، Cloud و توسعه دهندگان

گوگل سال هاست که روی هوش مصنوعی سرمایه گذاری کرده و مزایای آن را برای افراد، مشاغل و جوامع به ارمغان آورده است. خواه انتشار تحقیقات پیشرفته، ساخت محصولات مفید یا توسعه ابزارها و منابعی باشد که دیگران را قادر می سازد، ما متعهد هستیم که هوش مصنوعی را برای همه در دسترس قرار دهیم.

ما اکنون در یک لحظه مهم در سفر هوش مصنوعی خود هستیم. پیشرفت‌ها در هوش مصنوعی مولد اساساً نحوه تعامل مردم با فناوری را تغییر می‌دهند و در Google، ما مسئولانه در حال توسعه مدل‌های زبان بزرگ هستیم تا بتوانیم با خیال راحت آنها را به محصولات خود بیاوریم. امروز، ما هیجان زده هستیم که پیشرفت اولیه خود را به اشتراک بگذاریم. توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها اکنون می‌توانند APIها و محصولات جدیدی را امتحان کنند که شروع ساخت با بهترین مدل‌های هوش مصنوعی Google را از طریق Google Cloud و یک محیط نمونه‌سازی جدید به نام MakerSuite آسان، ایمن و مقیاس‌پذیر می‌کنند. و در Google Workspace، ویژگی‌های جدیدی را معرفی می‌کنیم که به افراد کمک می‌کند از قدرت هوش مصنوعی مولد برای ایجاد، اتصال و همکاری استفاده کنند.

PaLM API & MakerSuite: روشی قابل دسترسی برای کاوش و نمونه سازی با برنامه های کاربردی هوش مصنوعی مولد

بسیاری از تغییرات فناوری و پلت فرم – از موبایل به محاسبات ابری – الهام بخش کل اکوسیستم توسعه دهندگان برای راه اندازی مشاغل جدید، تصور محصولات جدید و تغییر نحوه ایجاد آنها شده است. ما در بحبوحه تغییر دیگری با هوش مصنوعی هستیم که تأثیر عمیقی بر هر صنعتی دارد.

برای توسعه‌دهندگانی که هوش مصنوعی را آزمایش می‌کنند، ما در حال معرفی PalM API هستیم، راهی آسان و ایمن برای ساخت بر روی بهترین مدل‌های زبانی ما. امروز، ما یک مدل کارآمد را از نظر اندازه و قابلیت ها در دسترس قرار می دهیم و به زودی اندازه های دیگر را اضافه خواهیم کرد. API همچنین دارای یک ابزار بصری به نام MakerSuite است که به شما امکان می‌دهد ایده‌ها را به سرعت نمونه‌سازی کنید و به مرور زمان دارای ویژگی‌هایی برای مهندسی سریع، تولید داده‌های مصنوعی و تنظیم مدل‌های سفارشی خواهد بود – که همه توسط ابزارهای ایمنی قوی پشتیبانی می‌شوند. توسعه دهندگان منتخب می توانند امروز به PaLM API و MakerSuite در پیش نمایش خصوصی دسترسی داشته باشند و به زودی منتظر لیست انتظار ما باشید.

آوردن قابلیت‌های هوش مصنوعی مولد به Google Cloud

برای توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند مدل‌ها و برنامه‌های خود را با استفاده از هوش مصنوعی مولد بسازند و سفارشی کنند، می‌توانند به مدل‌های هوش مصنوعی Google، از جمله PalM، در Google Cloud دسترسی داشته باشند. ما قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی مولد را به مجموعه هوش مصنوعی Google Cloud خود می‌آوریم تا به توسعه‌دهندگان و سازمان‌ها کمک کنیم به ایمنی، امنیت، حریم خصوصی در سطح سازمانی دسترسی داشته باشند و همچنین با راه‌حل‌های Cloud موجود خود یکپارچه شوند:

  • پشتیبانی از هوش مصنوعی در Vertex AI: توسعه دهندگان و کسب و کارها در حال حاضر از پلتفرم Vertex AI Google Cloud برای ساخت و استقرار مدل های یادگیری ماشین و برنامه های کاربردی هوش مصنوعی در مقیاس استفاده می کنند. ما در حال حاضر مدل های پایه را در ابتدا برای تولید متن و تصویر و به مرور زمان با صدا و تصویر ارائه می دهیم. مشتریان Google Cloud توانایی کشف مدل‌ها، ایجاد و اصلاح درخواست‌ها، تنظیم دقیق آن‌ها با داده‌های خود و استقرار برنامه‌هایی را خواهند داشت که از این فناوری‌های جدید قدرتمند استفاده می‌کنند.
  • سازنده اپلیکیشن هوش مصنوعی: کسب‌وکارها و دولت‌ها همچنین می‌خواهند رابط‌های چت مبتنی بر هوش مصنوعی و دستیارهای دیجیتالی خود را بسازند. برای فعال کردن این امر، ما Generative AI App Builder را معرفی می‌کنیم که جریان‌های هوش مصنوعی محاوره‌ای را با تجربیات جستجوی خارج از جعبه و مدل‌های پایه وصل می‌کند – به شرکت‌ها کمک می‌کند تا برنامه‌های هوش مصنوعی مولد را در چند دقیقه یا چند ساعت بسازند.
  • مشارکت ها و برنامه های جدید هوش مصنوعی: علاوه بر اعلام محصولات جدید Google Cloud AI، ما همچنین متعهد هستیم که بازترین ارائه دهنده ابر باشیم. ما در حال گسترش اکوسیستم هوش مصنوعی و برنامه های تخصصی خود برای شرکای فناوری، ارائه دهندگان نرم افزار متمرکز بر هوش مصنوعی و استارت آپ ها هستیم.

از امروز، آزمایش‌کنندگان مورد اعتماد با پشتیبانی از هوش مصنوعی Generative و Generative AI App Builder به هوش مصنوعی Vertex دسترسی پیدا می‌کنند.

ویژگی های مولد جدید هوش مصنوعی در Workspace

بیش از 3 میلیارد نفر در حال حاضر از ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در Google Workspace بهره می‌برند، چه استفاده از Smart Compose در Gmail یا خلاصه‌های تولید شده خودکار در Google Docs. اکنون، ما مشتاق هستیم که گام بعدی را برداریم و مجموعه محدودی از آزمایش‌کنندگان مورد اعتماد را مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید بیاوریم که روند نوشتن را آسان‌تر می‌کند. در Gmail و Google Docs، می‌توانید به سادگی موضوعی را که می‌خواهید درباره آن بنویسید تایپ کنید، و فوراً یک پیش‌نویس برای شما ایجاد می‌شود. بنابراین اگر مدیری هستید که کارمند جدیدی را وارد می‌کنید، Workspace در زمان و تلاش شما برای نوشتن اولین ایمیل خوش‌آمدگویی صرفه‌جویی می‌کند. از آنجا، می‌توانید پیام را دقیق‌تر یا مخفف کنید یا لحن را طوری تنظیم کنید که بازیگوش‌تر یا حرفه‌ای‌تر باشد – همه فقط با چند کلیک. ما این تجربیات جدید را در هفته‌های آینده در اختیار آزمایش‌کنندگان قرار خواهیم داد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور