Agoric از ارکستراسیون برای برنامه های کاربردی Web3 نسل بعدی رونمایی کرد

SAN FRANSCISCO، ایالات متحده / کالیفرنیا، 10 ژوئیه 2024/Chainwire/**Agoric، یک بلاک چین لایه 1 که برای انتزاع زنجیره ای طراحی شده است، امروز عرضه API Orchestration خود را اعلام کرد. با این مجموعه ابزار جدید، توسعه‌دهندگان می‌توانند برنامه‌های کاربردی Web3 نسل بعدی ایجاد کنند که به طور یکپارچه دارایی‌ها و خدمات دیجیتال را در چندین اکوسیستم بلاک چین هماهنگ می‌کند.

در نتیجه، کاربران اکنون می توانند از تعاملات یک کلیکی بهره مند شوند که می توانند نقدینگی خود را مستقر کنند و به چندین بلاک چین به صورت یکسان دسترسی داشته باشند. با بیش از 2 تریلیون دلار نقدینگی که در بلاک چین‌های مختلف و اکوسیستم‌های آن‌ها (اتریوم، سولانا، L2s، L3s، زنجیره‌های اپلیکیشن، مجموعه‌های مستقل، زیرشبکه‌ها و موارد دیگر) تقسیم شده است، کاربران اغلب با تجربه‌های پیچیده و دشوار در Web3 مواجه می‌شوند.

بسیاری سعی کرده‌اند این مشکل پراکندگی را با راه‌اندازی پل‌ها و راه‌حل‌های قابلیت همکاری حل کنند، با این حال، به دلیل عدم برنامه‌ریزی با راه‌حل‌های موجود، تجربه هنوز محدود است. حتی موارد استفاده ساده مانند پرداخت با دارایی‌های یک بلاک چین برای خدمات در یک بلاک چین، به اقدامات و امضاهای متعدد کاربر نیاز دارد و دارایی‌های کریپتو را در سیلوهای مجزا به دام می‌اندازد.

ارکستراسیون بازی را برای موارد استفاده چند زنجیره ای تغییر می دهد:

  • برای کاربران، ارکستراسیون انتزاع زنجیره واقعی را امکان پذیر می کند: تجربیاتی که زنجیره های متقابل دارند…

Source link