AFCOM Potomac پنجمین برنامه کارآموزی تابستانی را راه اندازی کرد | دانش مرکز داده

AFCOM Potomac، شعبه محلی انجمن صنعت مرکز داده آمریکا، پنجمین برنامه کارآموزی سالانه خود را راه اندازی کرده است.

امسال، این سازمان از یازده کارآموز حمایت می کند، که ده هفته آینده را صرف یادگیری ترفندهای تجارت در پرجمعیت ترین بازار مرکز داده جهان خواهند کرد.

این برنامه به سرعت در حال رشد است در زمانی که صنعت مرکز داده از تأثیر کمبود مهارت رنج می‌برد: طبق تخمین‌های مؤسسه Uptime، این صنعت باید بین سال‌های 2019 تا 2025، 300000 کارمند تمام وقت استخدام کند، در مجموع 232 نفر. نقش های شغلی متمایز

فیل بارودی، مدیر ملی توسعه کسب و کار در روزندین و دبیر بخش AFCOM Potomac، گفت: «ما دانشجویان را به طور استراتژیک در یک برنامه سفارشی مخصوص به علایق آنها در مراکز داده و سایر شرکت‌های صنعتی که از برنامه‌های شغلی بلندمدت آنها پشتیبانی می‌کنند، قرار می‌دهیم.

دانش‌آموزان در مجموع ده هفته کار می‌کنند و چندین توقف در مراکز داده و ارائه‌دهندگان خدمات مختلف در سراسر شهرستان لودون دارند. این فرصت منحصر به فردی را برای کارآموزان فراهم می کند تا برنامه های کاربردی دنیای واقعی را در زمینه هایی از صنعت مورد علاقه خود بیاموزند. خواه مهندسی مکانیک، معماری، املاک و مستغلات، فناوری اطلاعات یا عملیات تاسیسات باشد.

به حامیان مالی دانشجویان سخت کوش و مشتاق برای یادگیری ارائه می شود که به زودی وارد بازار کار خواهند شد.

نسل بعدی

AFCOM Potomac متخصصین مرکز داده و فناوری اطلاعات را که در ویرجینیا، ویرجینیای غربی، مریلند و ناحیه کلمبیا کار می‌کنند گرد هم می‌آورد.

برنامه کارآموزی آن توسط سازمان های عضو از جمله Aligned Data Center، CompuDynamics، CoreSite، CPG، CyrusOne، Iron Mountain، Primary Integration، Sabey Data Centers، Stack Infrastructure، SurePower، Trinity Construction، و Vantage Data Centers حمایت می شود.

این برنامه همچنین توسط کالج اجتماعی ویرجینیای شمالی پشتیبانی می‌شود، که به هر یک از دانش‌آموزان کمک‌های بلاعوض ارائه می‌کند، زیرا آنها همچنان به پل زدن بین دانشگاه و صنعت مرکز داده کمک می‌کنند.

رویداد راه اندازی در Lost Rhino Brewing در Ashburn برگزار می شود و برای همه پرسنل صنعت مرکز داده رایگان است. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.