گواهینامه های پیشرفته شغلی گوگل در تجزیه و تحلیل داده ها

در جستجوی گوگل، افرادی را می‌بینیم که به دنبال راه‌هایی برای رشد شغلی خود هستند. در واقع، علاقه جستجو برای «چگونه تبدیل به یک تحلیلگر داده شویم» در سال 2023 به بالاترین حد خود در جهان رسید. شرکت‌ها بیشترین شکاف مهارتی را در این حوزه تجاری گزارش می‌کنند و تقاضا برای مهارت‌های تجزیه و تحلیل داده‌ها بیش از 15 برابر سریع‌تر از تقاضا برای مهارت متوسط ​​در ایالات متحده

جای تعجب نیست که مردم مشتاق ورود به این حوزه رو به رشد هستند. این مورد در بین صنایع مورد تقاضا است زیرا کسب و کارهای مختلف در سراسر جهان تشخیص می دهند که تجزیه و تحلیل قوی عملکرد کسب و کار را بهبود می بخشد، حتی در موقعیت های ابتدایی با حقوق متوسط ​​92000 دلار به خوبی پرداخت می کند و فرصت های شغلی قابل توجهی را ارائه می دهد.

امروز، گواهی‌های پیشرفته جدیدی را در زمینه هوش تجاری و تجزیه و تحلیل داده‌های پیشرفته اعلام می‌کنیم. این گواهی‌ها بر اساس برنامه Google Data Analytics Certificate، محبوب‌ترین گواهینامه حرفه‌ای در Coursera در سطح جهانی، ساخته شده‌اند. این اعتبارنامه‌های پیشرفته که توسط متخصصان Google توسعه یافته و آموزش داده شده‌اند، برای کمک به افراد در افزایش مهارت‌های فنی خود با ابزارهایی مانند BigQuery، Python و SQL طراحی شده‌اند. با چنین مهارت هایی، افراد می توانند در حرفه تجزیه و تحلیل داده های خود رشد کنند – چه به معنای باز کردن فرصت های جدید، به عهده گرفتن مسئولیت های بیشتر یا به دست آوردن مزیت رقابتی باشد.

  • در کمتر از دو ماه، فراگیرانی که این دوره را تکمیل می کنند گواهی هوش تجاری گوگل قادر خواهد بود فرآیندها و کانال های اطلاعاتی ایجاد کند که داده ها را به بینش های عملی برای سازمان ها تبدیل کند و برای نقش هایی مانند تحلیلگر هوش تجاری و مهندس هوش تجاری آماده شود.
  • و در کمتر از شش ماه، فارغ التحصیلان از گواهی تجزیه و تحلیل داده های پیشرفته گوگل نحوه استفاده از یادگیری ماشین، مدل‌سازی پیش‌بینی‌کننده و طراحی آزمایشی را برای جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل مقادیر زیادی از داده‌ها و آماده شدن برای مشاغلی مانند تحلیلگر ارشد داده و دانشمند جوان، با میانگین دستمزد بازار 118000 دلار درک خواهد کرد.

بیش از 150 کارفرمای ملی و هزاران کارفرمای کوچکتر فارغ التحصیلان گواهی شغلی Google را به عنوان اعضای کنسرسیوم کارفرمای ما استخدام می کنند. بیش از 2000 کسب و کار، از جمله Accenture، Deloitte، Hackensack Meridian Health، Lyft، Shutterstock، و Google، از گواهینامه های شغلی Google برای ارتقاء مهارت یا مهارت مجدد نیروی کار خود و بهبود تعامل کارکنان استفاده می کنند.

و از آنجایی که موسسات آموزش عالی، مانند شرکای ما، دانشگاه تگزاس و کالج داد میامی، دانشجویان را برای موفقیت حرفه ای آماده می کنند، این گواهینامه ها می توانند آنها را با مدرک معتبر صنعتی تجهیز کنند تا مدارک تحصیلی آنها را تکمیل کنند و به آنها کمک کند تا با دستمزدهای بالاتر، حتی بیشتر کار شوند. این مؤسسات و سایر مؤسسات در سراسر کشور اکنون می توانند گواهی های پیشرفته جدید را به دانشجویان خود ارائه دهند. درباره نحوه آوردن گواهینامه های شغلی Google به مدرسه، کالج یا دانشگاه خود بیشتر بخوانید.

می‌توانید درباره این گواهی‌ها و نحوه ثبت‌نام در رشد.google/advancedDA اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور