AdsLiaison به 5 سوال اصلی پاسخ می دهد

Google AdsLiaisons در پستی در X به سوالات اصلی در مورد دارایی های ایجاد شده به صورت خودکار (ACA) پاسخ داد.

گوگل اخیراً ACA را برای تبلیغات جستجوی پاسخگو (RSA) به 8 زبان مختلف راه اندازی کرده است که گامی مهم به جلو در فناوری تبلیغات دیجیتال است.

هدف این ویژگی ساده کردن فرآیند ایجاد تبلیغات، صرفه جویی در زمان ارزشمند برای بازاریابان، و افزایش ارتباط و عملکرد تبلیغات است.

دارایی های ایجاد شده خودکار (ACA) چیست؟

دارایی های ایجاد شده به صورت خودکار ویژگی ای است که تولید خودکار سرفصل ها و توضیحات برای RSA ها را امکان پذیر می کند.

هدف اصلی ACA کمک به تبلیغ‌کنندگان در ایجاد تبلیغات مرتبط‌تر است و در نتیجه فرصت‌های تبدیل افزایشی را فراهم می‌کند. این ویژگی در درجه اول به سود بازاریابانی است که به دنبال کارایی در ایجاد تبلیغات بدون به خطر انداختن کیفیت تبلیغات هستند.

منبع محتوای ACA چگونه است؟

ACA محتوا را از منابع تبلیغ کننده، از جمله صفحات فرود، تبلیغات موجود و کلمات کلیدی استخراج می کند.

این فرآیند تضمین می‌کند که دارایی‌های تولید شده به‌طور خودکار با استراتژی‌های پیام‌رسانی و سئوی برند موجود مرتبط و سازگار هستند. نکته مهم برای تبلیغ کنندگان این است که محتوای وب سایت خود را به روز نگه دارند تا از این ویژگی بیشترین استفاده را ببرند.

چگونه می توانم ACA را مدیریت کنم؟

تبلیغ‌کنندگان می‌توانند ACA‌ها را در ستون «منبع دارایی» در گزارش‌های تبلیغات و دارایی در سطح کمپین مشاهده کنند، و به بازاریابان اجازه می‌دهد بفهمند که ACAها چگونه در عملکرد کلی تبلیغاتشان نقش دارند.

علاوه بر این، ACA ها را می توان به راحتی مدیریت کرد: بازاریابان می توانند در صورت نیاز دارایی ها را بررسی و حذف کنند. قابل ذکر است، هر ACA با رتبه عملکرد “کم” به طور خودکار حذف می شود، و اطمینان حاصل می شود که تنها موثرترین سرمایه گذاری ها در گردش هستند.

آیا باید به ACA تکیه کنم؟

ACA با پیش‌نویس و آزمایش‌ها در Google Ads سازگار است و به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد اثربخشی خود را در تنظیمات کنترل‌شده آزمایش کنند.

تبلیغ‌کنندگان باید بدانند که اگرچه ACA ابزار قدرتمندی است، اما باید دارایی‌های موجود آنها را افزایش دهد، نه جایگزینی. بازاریابان تشویق می شوند که به ارائه انواع دارایی ها (حداکثر 15 عنوان و چهار توضیح) ادامه دهند تا یک استراتژی تبلیغاتی متنوع و موثر را حفظ کنند.

نتیجه

معرفی ACA توسط Google Ads نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در تبلیغات دیجیتال است.

این ویژگی نه تنها وعده صرفه جویی در زمان را برای بازاریابان می دهد، بلکه باعث افزایش ارتباط و اثربخشی تبلیغات می شود. همانطور که چشم انداز تبلیغات دیجیتال در حال تکامل است، ویژگی هایی مانند ACA بدون شک نقش اساسی در شکل دادن به استراتژی های تبلیغاتی آینده خواهند داشت.


تصویر ویژه: photosince/Shutterstock