همکاری و سفارشی سازی در Ads Creative Studio

ارتباط را با تبلیغات سفارشی افزایش دهید

مصرف کنندگان انتظار دارند «و ترجیح می دهند» تبلیغات مرتبط: 80 درصد از بینندگان می گویند که تمایل بیشتری به تبلیغات یا محتوای برند مرتبط با آنها دارند. اما ارائه این تجربه در عمل و در هر مقیاسی می‌تواند پیچیده و پرهزینه باشد، مخصوصاً برای تبلیغات ویدیویی. به همین دلیل، بسیاری از بازاریابان مجبور شده اند از دستاوردهای اثربخشی ناشی از تبلیغات بسیار مرتبط و سفارشی چشم پوشی کنند. این با سفارشی سازی تبلیغات در Ads Creative Studio تغییر می کند.

اکنون می توانید چندین یا حتی صدها نسخه از یک تبلیغ نمایشی یا ویدیویی ایجاد کنید. آنها را می توان برای مخاطبان، مکان ها، زبان ها یا زمینه های مختلف سفارشی کرد. به سادگی به ما بگویید که چه عنصری از خلاقیت تبلیغ را – مانند تصویر محصول، متن روی هم قرار داده شده یا صدا – می خواهید به عنوان «قابل تعویض» تنظیم کنید و نسخه های مختلفی از آن عنصر را بر اساس مجموعه قوانینی که ایجاد می کنید ارائه کنید. این قوانین شامل مخاطبانی است که می‌خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید یا زمینه‌هایی که می‌خواهید مطابقت داشته باشید.

به عنوان مثال، ممکن است بر اساس این که مخاطبان شما در بازار خرید وسایل در هوای سرد هستند یا سفر در هوای گرم، قانونی ایجاد کنید که همپوشانی متن روی ویدیوی خود را تغییر دهید. ما قوانین را به سرعت برای همه ویدیوها اعمال می کنیم و نسخه های مختلف را در عرض چند دقیقه ارائه می کنیم. سپس، می‌توانید پیش‌نمایش‌ای ایجاد کنید که هر ویدیو را به همراه قوانینی که برای آن ویدیو اعمال می‌شود، با هرکسی که نیاز به بازبینی دارد، نشان دهد.

این ویژگی ها امروز برای خلاقان ویدیویی در دسترس هستند و به زودی برای نمایش راه اندازی می شوند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور