Acumentrics یو پی اس های نیمه رک مقاوم را با 1000 وات آب راه اندازی می کند

متخصص آمریکایی انرژی بحرانی Acumentrics یک سیستم UPS را راه اندازی کرده است که قادر است 1000 وات برق را در یک محفظه نیم رک فشرده کند.

این دستگاه مجهز به باتری‌های لیتیوم آهن فسفات (LFP) با قابلیت تعویض داغ است و برای همزیستی با سرورهای قابل حمل و تجهیزات مخابراتی از قبیل کلاس، PacStar، جیوه، اچ پی و دل – و هر چیز دیگری که نیاز داردس 20VDC تا 30VDC قدرت.

همچنین سازگار است انواع موارد حمل و نقل با فاکتور کوچک

یو پی اس تاکتیکی

Acumentrics در ارائه “قدرت کیفیت مرکز داده” برای عملیات در این زمینه تخصص دارد. این شرکت تجهیزات مقاومی را برای اولین واکنش‌دهنده، نیروهای نظامی ایالات متحده – از جمله ارتش، نیروی دریایی و نیروی هوایی – و پیمانکاران دفاعی مانند Raytheon، Northrop Grumman و Lockheed Martin می‌سازد.

آخرین محصول آن یک 1000 وات سیستم یو پی اس ساخته شده برای به حداقل رساندن SWaP-C، مخفف محبوب صنایع دفاع که مخفف اندازه، وزن، قدرت و هزینه یک دستگاه، سیستم یا برنامه است.

ابعاد دستگاه فقط 1.75 در 9.4 اینچ در 14 اینچ است و وزن دارد 12 پوند

“Wاندازه و وزن این یو پی اس قابل حمل را کاهش داده‌ایم، در حالی که قدرت و زمان اجرا لازم برای استقرار سیستم‌های الکترونیکی کاملاً عملیاتی در محیط‌های سخت را فراهم می‌کند.سکمک به استیو کوربزرو، اسمعاون فروش و بازاریابی در Acumentrics

این واحد به طور خودکار برای توان ورودی داخلی و بین المللی تنظیم می شود و چندین استاندارد نظامی از جمله مطابقت دارد MIL-STD 810G برای مقاومت در برابر تغییرات محیطی، شوک و لرزش و MIL-STD 461F برای تداخل الکترومغناطیسی کم