Action Launcher به‌روزرسانی رایگان گسترده دریافت می‌کند – 9to5Google

Action Launcher مدت زیادی است که وجود داشته است. در آن زمان، افزونه محبوب اندروید، کاربران زیادی را به خود دید. متأسفانه، بسیاری از ویژگی‌ها به صورت پرداختی برای بازی بودند، و ویژگی‌های بسیار ابتدایی را به کسانی که ترجیح دادند پرداخت نکنند واگذار کردند. خوشبختانه، Action Launcher v50 یک توپ مخرب را به دیوار پرداخت می برد و چند تغییر کلیدی دیگر ایجاد می کند.

هر زمان که موضوع لانچرهای شخص ثالث مطرح می شود، معمولاً Action Launcher یکی از نام های اصلی است که باید صحبت شود. این لانچر به عنوان استاندارد در سراسر اندروید شهرت دارد. البته، این اپلیکیشن طی سال‌ها پیشرفت‌های زیادی را برای مطابقت با برخی از موارد کلیدی ساخته شده توسط گوگل دیده است. مشکل در سال‌های اخیر، مشکلات کاربران رایگان بوده است.

در گذشته، کسانی که می‌خواستند بدون پرداخت هزینه از لانچر استفاده کنند، چند ویژگی داشتند، اما چیزی برای نوشتن در مورد آن وجود نداشت. توسعه دهندگان این را می دانند. در واقع این نیروی محرکه تغییرات ایجاد شده در v50 بود.

اجرای فریمیوم Action Launcher از لحاظ تاریخی بوده است وحشتناک. این بسیار تهاجمی بود که مردم را به خرید ارتقاء پلاس سوق داد، که بسیاری از مردم را خاموش کرد، و این برنامه به سختی برای مشتریانی که پولی پرداخت نمی‌کردند قابل استفاده بود.

کریس لیسی

با نسخه 50، کریس لیسی گفت که اکشن لانچر تجربه ای است که برای همه ساخته شده است، خواه پرداخت کنید یا نه. برای اضافه کردن به آن، نسخه 50 سیستم جستجوی بهتری را ارائه می‌کند که از Pixel Launcher استفاده می‌کند. Action Search نتایج بهتری از وب و دستگاه شما و همچنین برخی از تنظیمات Action Launcher را به شما ارائه می دهد که می توانند مستقیماً از صفحه اصلی جابجا شوند.

علاوه بر Action Search و ویژگی‌های رایگان بیشتر، تنظیمات بومی Action Launcher در حال تغییر است. این برنامه در حال اضافه کردن نوار جستجوی تنظیمات و همچنین میانبرهایی به تنظیمات اخیراً تغییر یافته است. مورد دوم برای کسانی که دوست دارند ساعت‌ها متوالی بین صفحه تنظیمات به جلو و عقب بروند هیجان‌انگیز است.

در مجموع، تغییرات جدیدی که در Action Launcher نسخه 50 و به بعد ارائه می شود، به ویژه برای کاربران رایگان، هیجان انگیز هستند. Action Launcher v50 هم اکنون برای کاربران اندروید منتشر شده و در فروشگاه Google Play در دسترس خواهد بود.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: