یک شتاب دهنده جدید برای اولین استارت آپ های هوش مصنوعی در اروپا و اسرائیل

استارت‌آپ‌ها کلید حل بزرگ‌ترین چالش‌های جهان هستند و هوش مصنوعی دقیق‌ترین ابزار آنهاست. استارت‌آپ‌ها در سراسر جهان از بسترسازی برای بهبود اقتصادی پس از جنگ گرفته تا مقابله با تغییرات آب‌وهوایی و توانمندسازی بنیان‌گذاران کم‌نمایش، از هوش مصنوعی برای باز کردن پتانسیل‌های خود استفاده می‌کنند و کارهای بیشتری را با کمتر انجام می‌دهند. آنها فرصت های جدیدی را باز می کنند که می تواند زندگی میلیاردها نفر را به طور قابل توجهی بهبود بخشد و باعث رشد اقتصادی شود.

گوگل با استارت آپ ها شریک می شود تا هوش مصنوعی را برای مردم و جوامع در همه جا مفیدتر کند. برای کمک به بنیان‌گذاران برای ایجاد مسئولیت‌پذیری با هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی از پایه، ما برنامه Google for Startups Accelerator: AI First را برای شرکت‌های واجد شرایط مستقر در اروپا و اسرائیل معرفی می‌کنیم.

این برنامه بدون سهام که با مشارکت Google Cloud ارائه می‌شود، 10 هفته مشاوره عملی و پشتیبانی پروژه فنی را برای استارت‌آپ‌هایی که از هوش مصنوعی در خدمات یا محصول اصلی خود استفاده می‌کنند، و همچنین طراحی محصول و پشتیبانی از جذب مشتری و همچنین توسعه رهبری ارائه می‌کند. برای بنیانگذاران من شخصاً در کنار گروه شرکت‌کنندگان با کارشناسان دیگری از Google Cloud و Google DeepMind مانند Yariv Adan (سرپرست برای Cloud Conversational AI)، James Rosenthal (مدیر استارت‌آپ‌ها و هوش مصنوعی، Google Cloud) و Adrian Poole (مدیر) کار خواهم کرد. از Digital Natives، Google Cloud) برای ارائه بهترین شیوه های هوش مصنوعی در سراسر برنامه. و پس از فارغ التحصیلی، ما به حمایت از این شرکت ها از طریق شبکه دانش آموختگان Google for Startups ادامه خواهیم داد.

مطالب پیشنهادی  در مادرید، زمینی برای "امنیت باز"

درخواست‌ها تا 30 جولای پذیرفته می‌شوند و Accelerator: AI First در سپتامبر آغاز می‌شود. من استارت‌آپ‌های علاقه‌مند و واجد شرایط در اروپا و اسرائیل را تشویق می‌کنم که درخواست دهند – و درباره برخی از بنیان‌گذاران باورنکردنی در شبکه Google برای استارت‌آپ‌ها که با هوش مصنوعی نوآوری می‌کنند، اطلاعات بیشتری کسب کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور