AAWireless: از کجا مستقیماً آن را بخریم

اگر تا به حال می خواهید از Android Auto به شکل بی سیم آن استفاده کنید، احتمالاً آداپتوری برای این کار در رادار شما آمده است. اکنون، پس از تقریباً دو سال کار، بالاخره می‌توان اولین آداپتور بی‌سیم Android Auto، AAWireless را مستقیماً خریداری کرد.

از کجا AAWireless بخریم

از زمان عرضه محصول نهایی خود در سال 2021، AAWireless تنها از طریق Indiegogo در دسترس بوده است. این در نتیجه کمبود تراشه و موانع مختلف دیگر، و همچنین همگام شدن با تقاضا برای محصول است.

اما از این هفته، AAWireless را می توان مستقیماً از وب سایت این شرکت خریداری کرد.

در ایالات متحده، می توانید آداپتور بی سیم Android Auto را با قیمت 89.90 دلار خریداری کنید و بسته به موقعیت مکانی شما، ظرف یک تا پنج روز به صورت رایگان ارسال می شود. در اتحادیه اروپا، فروشگاه آنلاین AAWireless به زودی در دسترس خواهد بود، زیرا این شرکت برای مطابقت با الزامات و مقررات محلی تلاش می کند.

در مورد کمپین Indiegogo، فعلا باز خواهد بود. مشتریان علاقه‌مند همچنان می‌توانند از طریق سایت تأمین مالی جمعی خرید کنند، با محموله‌ها یک بار در هفته – اگر مستقیماً از طریق فروشگاه اینترنتی خرید کنید، احتمالاً سفارش خود را زودتر دریافت خواهید کرد.

آیا AAWireless بهترین آداپتور Android Auto است؟

AAWireless چیست؟ همانطور که گفته شد، این یک آداپتور Android Auto است که وسیله نقلیه شما را قادر می سازد از نسخه بی سیم Android Auto استفاده کند. Android Auto را به خودرویی که قبلاً آن را ندارد اضافه نمی‌کند، اما این ویژگی را برای کسانی که قبلاً آن را دارند راحت‌تر می‌کند.

در اوایل سال جاری، ما یک بررسی کامل از AAWireless منتشر کردیم و پس از چند ماه استفاده از آن بسیار راضی بودیم. این محصول به طور کلی آماده خروج از جعبه است، اما برخی از تنظیمات را ارائه می دهد که می توانید پس از آن برای سازگاری بهتر آن را تغییر دهید، و همچنین به روز رسانی های نرم افزاری منظم را دریافت می کند. این یکی از مزیت‌های آن نسبت به Motorola MA1 است که راهی برای دریافت به‌روزرسانی‌های میان‌افزار برای رفع مشکلات ندارد.

می‌توانید همه آداپتورهای اصلی بی‌سیم Android Auto را در اینجا مقایسه کنید و ادامه پوشش Android Auto ما را در زیر بررسی کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: