یک ضرر غم انگیز در جامعه SEO

جامعه سئوی عزیز،

ما ناراحتیم که بیل اسلاوسکی درگذشت.

بیل یک پیشگام، مربی و رویاپرداز جامعه سئو بود. کار او در جستجو قبل از وجود گوگل شروع شد. بیل به صاحبان مشاغل کمک می کند تا دید خود را در موتورهای جستجو مانند آلتا ویستا بهبود بخشند. درک گسترده او از قانون به او توانایی تفسیر پتنت های گوگل را داد که به او دیدی از سمت و سوی موتورهای جستجو را داد.

بیل فردی فوق العاده بخشنده بود که بیشتر وقت خود را صرف به اشتراک گذاشتن دانش خود با جامعه کرد. وبلاگ او، SEO By The Sea، یکی از اولین ها در نوع خود بود و به آموزش و توانمندسازی بازاریابان جستجو در سراسر جهان کمک کرد. در یک صنعت اولیه که فاقد اطلاعات بود، وبلاگ بیل به عنوان یک چراغ راهنما بود که بازاریابان می دانستند می توانند به آن تکیه کنند. او همچنین به طرز باورنکردنی سخاوتمندانه با زمان خود در رسانه های اجتماعی رفتار می کرد و این مأموریت را به اشتراک گذاشت تا دانش خود را شخصاً با کسانی که گرسنه بودند برای یادگیری بهترین شیوه های SEO به اشتراک بگذارد.

پس از ملاقات با بیل در جلسه SEO ویرجینیای شمالی، شکی وجود نداشت که شرکت ما با شخصی از شخصیت او در تیم، مکان بسیار بهتری خواهد بود. در سال 2013، بیل به عنوان مدیر تحقیقات سئو ما به Go Fish Digital ملحق شد، جایی که او در ایجاد لحن برای نوآوری و فرهنگ در آن روزهای اولیه حیاتی بود. در نه سالی که بیل با ما کار کرد، کار بیل توانست به همه کمک کند، از شرکت های بزرگ گرفته تا صدها کسب و کار کوچک. بیل نه تنها یک رهبر و مبتکر بود، بلکه علاقه زیادی به آموزش و کمک به دیگران در حرفه جستجوی خود داشت.

کلمات هرگز برای بیان اینکه چقدر از درگذشت بیل غمگین هستیم کافی نیست. ما همیشه سپاسگزاریم که فرصت همکاری با چنین فردی درخشان، مهربان و دلسوز را به دست آوردیم.

ما امیدواریم که همه میراث، روحیه مهربان و تلاش برای یک جامعه سئوی بهتر را ادامه دهند.

اگر خاطره‌ای از بیل دارید که می‌خواهید آن را به اشتراک بگذارید، بری شوارتز وب‌سایت «بیل اسلاوسکی چگونه به شما کمک کرد» ایجاد کرد.

اخبار را مستقیماً در صندوق ورودی خود جستجو کنید

*ضروری