دستور کار سیاستی برای پیشرفت هوش مصنوعی مسئول: فرصت، مسئولیت، امنیت

همانطور که Sundar در Google I/O این ماه گفت، رشد هوش مصنوعی به همان اندازه که شاهد آن بودیم یک تغییر تکنولوژی بزرگ است. پیشرفت‌ها در مدل‌های هوش مصنوعی امروزی فقط ایجاد راه‌های جدید برای تعامل با اطلاعات، یافتن کلمات مناسب یا کشف مکان‌های جدید نیست، بلکه به افراد کمک می‌کند کاملاً جدید شوند. زمینه علمی و فناوری.

ما در آستانه عصر جدیدی ایستاده‌ایم و به ما اجازه می‌دهیم راه‌هایی را که می‌توانیم زندگی میلیاردها نفر را به طور قابل توجهی بهبود بخشیم، به رشد و شکوفایی کسب‌وکارها کمک کنیم، و از جامعه در پاسخ به سخت‌ترین سؤالاتمان حمایت کنیم. در عین حال، همه ما باید به وضوح بدانیم که هوش مصنوعی با خطرات و چالش هایی همراه خواهد بود.

در برابر این پس‌زمینه، ما متعهد هستیم که شجاعانه، مسئولانه و با مشارکت دیگران به جلو برویم.

درخواست‌ها برای توقف پیشرفت‌های فناوری بعید است که موفقیت‌آمیز یا مؤثر باشد و خطر از دست دادن مزایای قابل توجه هوش مصنوعی و عقب ماندن از کسانی که از پتانسیل آن استقبال می‌کنند، وجود دارد. درعوض، ما به تلاش‌های گسترده‌ای نیاز داریم – در سراسر دولت، شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و موارد دیگر – برای کمک به تبدیل پیشرفت‌های فناوری به مزایای گسترده و در عین حال کاهش خطرات.

وقتی چند هفته پیش نیاز به یک دستور کار مشترک برای پیشرفت هوش مصنوعی مسئول را تشریح کردم، گفتم شیوه های فردی، استانداردهای صنعتی مشترک و سیاست های صحیح دولتی برای درست کردن هوش مصنوعی ضروری است. امروز ما کاغذ سفیدی را با توصیه‌های سیاستی برای هوش مصنوعی منتشر می‌کنیم که در آن دولت‌ها را تشویق می‌کنیم روی سه حوزه کلیدی تمرکز کنند: باز کردن فرصت‌ها، ارتقای مسئولیت‌پذیری و افزایش امنیت:

مطالب پیشنهادی  کمک به 60 میلیون نفر در آسیا و اقیانوسیه برای باز کردن مهارت های دیجیتال و فرصت های شغلی

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور