A Plague Tale: Innocence Remastered در ماه جولای برای کنسول های نسل بعدی وارد می شود

تصویر
عکس پروفایل ظهر جفری هریس هکر

@84جفری هریس

روزنامه نگار سرگرمی مستقر در LA و 411 میزبان Podcast مصاحبه های کشتی.

A Plague Tale: Requiem یکی از موارد مشهور در E3 2021 در هنگام نمایشگاه Xbox و Bethesda Games بود. اکنون ، Asobo Studio و Focus Home Interactive تایید کرده اند که اولین بازی از این سری ، A Plague Tale: Innocence نسخه پیشرفته ویژه ای را برای کنسول های نسل بعدی دریافت می کند. نسخه پیشرفته جدید A Plague Tale: Innocence ماه آینده وارد بازار می شود.

نسخه پیشرفته جدید A Plague Tale دارای گرافیک 4K Ultra-High-Definition در Xbox Series X و PlayStation 5 خواهد بود. همچنین از 60 FPS و پشتیبانی صوتی 3D برخوردار خواهد بود.

علاوه بر PS5 و Xbox Series X ، گیمرهای نینتندو سوییچ همچنین این فرصت را دارند که از طریق Cloud Streaming معصومیت را تجربه کنند. در حال حاضر ، به نظر می رسد Innocence فقط به عنوان عنوانی مبتنی بر cloud در دسترس خواهد بود و بازیکنان می توانند با استفاده از فناوری cloud-streaming بازی را به صورت دیجیتالی بازی کنند.

A Plague Tale: Innocence Receiving Enhanced Edition در ماه جولای

A Plague Tale: Innocence که در اصل در ماه مه سال 2019 اکران شد ، در یک محیط دلخراش قرون وسطایی فرانسه قرار دارد. بازیکنان Amicia de Rune را در سومین اقدام اکشن-ماجراجویی ، وحشت بقا و پنهان کاری کنترل می کنند. به نظر می رسد این بازی برای نسل کنونی کنسول به زیبایی بهبود یافته و بازسازی شده است.