روشی جدید برای کنترل و بهینه سازی فرکانس در YouTube

دستیابی به فرکانس تبلیغات ویدیویی مناسب هم برای بینندگان و هم برای تبلیغ‌کنندگان همیشه یک عمل شعبده بازی بوده است.

این چالش تنها زمانی افزایش یافته است که بیننده خطی تلویزیون در ایالات متحده از 100 میلیون خانوار در سال 2014 به پیش بینی تنها 44 میلیون نفر تا سال 2025 کاهش یافته است. با کاهش دسترسی، تعداد دفعاتی که مخاطبان یک تبلیغ را در تلویزیون می بینند در حال افزایش است. مشاهده مکرر یک تبلیغ می‌تواند برای بینندگان تجربه‌ای ناامیدکننده باشد و برای تبلیغ‌کنندگان بیهوده باشد. بر اساس تجزیه و تحلیل متا MMM که با شرکت Nielsen انجام شد، به طور متوسط، بازده سرمایه گذاری (ROI) تبلیغ کنندگان تلویزیونی زمانی که فرکانس از 6+ نمایش هفتگی فراتر رفت، 41 درصد کاهش پیدا کرد.

تقریباً نیمی از نمایش‌های تلویزیونی خطی در مطالعه ما ضایعات در نظر گرفته می‌شدند، اما همین مطالعه از نیلسن نشان می‌دهد که برندها می‌توانند متوسط ​​فرکانس هفتگی خود را از یک به سه در YouTube با بازگشت سرمایه ثابت افزایش دهند. این یک فرصت بزرگ برای بازاریابان است تا تأثیر خود را در همان مجموعه افرادی که امروزه به آنها دسترسی دارند، به حداکثر برسانند.

در YouTube، ما به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کنیم تا تجربه تبلیغاتی بهتری را برای بینندگان ارائه دهند، بدون اینکه در بازگشت سرمایه به خطر بیفتند. بر اساس این تعهد، اوایل سال جاری راه‌حل مدیریت فرکانس خود را در Display and Video 360 اعلام کردیم که به بازاریابان امکان می‌دهد تعداد دفعاتی را که مردم تبلیغات خود را در YouTube و شبکه‌های شخص ثالث مشاهده می‌کنند مدیریت کنند. ما اکنون در حال برداشتن یک گام فراتر برای ایجاد انقلابی در دسترسی و خرید فرکانس در YouTube هستیم.

مطالب پیشنهادی  رویکردی اصولی برای انتخاب و کنترل در حال تحول برای محتوای وب

برای کمک به بازاریابان برای مهار این تأثیر، ما راه اندازی فرکانس هدف را در سطح جهانی برای کمپین های YouTube اعلام می کنیم. این به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کند تا در جهت دسترسی و فرکانس دقیق‌تر بهینه‌سازی کنند و در عین حال تضمین می‌کند که همچنان تجربه تبلیغاتی مناسبی برای بینندگان ارائه می‌کنیم. فرکانس هدف به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد تا یک هدف فرکانس حداکثر تا چهار در هفته را انتخاب کنند و سیستم‌های ما به سمت حداکثر دسترسی منحصربه‌فرد در آن فرکانس مورد نظر بهینه می‌شوند.

ما اخیراً با Triscuit شریک شدیم تا ببینیم چگونه این برند می تواند تأثیر افزایشی بر کمپین های دسترسی خود با هدف فرکانس داشته باشد. هدف Triscuit این بود که اطمینان حاصل شود که نام تجاری در ذهن مصرف کننده باقی می ماند. این برند یک آزمایش ویدیویی راه اندازی کرد تا یادآوری افزایشی آگهی را که یک فرکانس دو نفره در هفته می تواند ارائه دهد، تعیین کند. کمپین فرکانس هدف در مقایسه با کمپین بهینه‌سازی شده بدون فرکانس، 93 درصد افزایش فراخوان مطلق آگهی را با هزینه 40 درصد ارزان‌تر به ازای هر کاربر افزایش‌یافته، به دست آورد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور