شتاب دهنده ای جدید برای استارتاپ های اقتصاد دایره ای و غیرانتفاعی

هر سال، بشریت بسیار بیشتر از آنچه سیاره می تواند به طور طبیعی دوباره پر کند مصرف می کند. برای ایجاد یک اقتصاد دایره ای که می تواند ایمن تر، پایدارتر و عادلانه تر برای همه باشد، باید رابطه خود را با منابع فیزیکی و نحوه ساخت، پردازش، استفاده و بازیافت آنها بازسازی کنیم.

در حالی که این مدل اقتصادی خطی منجر به پیشرفت زیادی برای بشریت در مدت کوتاهی شده است، همچنین آسیب‌های زیست‌محیطی، بی‌عدالتی و نابرابری‌ها را به‌ویژه برای جوامع کم‌درآمد و کم‌درآمد که در نزدیکی مناطق صنعتی واقع شده‌اند، ایجاد کرده است. جایی که آلودگی بیشتر است برای ایجاد یک اقتصاد دایره ای که می تواند ایمن تر، پایدارتر و عادلانه تر برای همه باشد، باید رابطه خود را با منابع فیزیکی و نحوه ساخت، پردازش، استفاده و بازیافت آنها بازسازی کنیم.

در Google، ما می‌خواهیم از تلاش‌ها برای ایجاد اقتصاد دایره‌ای و ساختن آینده‌ای پایدار و بدون اتلاف حمایت کنیم. با تکیه بر موفقیت Accelerator: Climate Change، ما خوشحالیم که اولین شتابدهنده Google برای استارت‌آپ‌ها: اقتصاد دایره‌ای را برای استارت‌آپ‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی در آسیا-اقیانوسیه و آمریکای شمالی معرفی می‌کنیم که بر استفاده از فناوری برای حل چالش‌های دایره‌ای تمرکز دارند. از جمله استفاده مجدد، پر کردن مجدد، بازیافت، کمپوست، مد، غذا، مواد ایمن و دایره ای و محیط ساخته شده.

شتاب دهنده ده هفته برنامه نویسی مجازی را ارائه می دهد که شامل راهنمایی و پشتیبانی فنی مهندسین Google و کارشناسان خارجی از طریق ترکیبی از جلسات یادگیری 1 به 1 و 1 به چند است. همچنین به شرکت‌کنندگان یک مدیر موفقیت اختصاص داده می‌شود تا حتی بیشتر از آن پشتیبانی کند که مختص سازمانشان است.

برنامه ها از 3 اکتبر 2022 تا 14 نوامبر 2022 باز هستند و برنامه در فوریه 2023 آغاز می شود. برای اطلاعات بیشتر و جزئیات بیشتر در مورد نحوه درخواست از وب سایت ما دیدن کنید.