رنسانس آب و هوا و انرژی پاک در ایالات متحده

مقررات آب و هوا و انرژی در قانون کاهش تورم 2022 جامع ترین سرمایه گذاری برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی در تاریخ ایالات متحده است. این سرمایه‌گذاری‌ها فرصتی را برای ایجاد رنسانس انرژی پاک ساخت آمریکا و امنیت انرژی تجدیدپذیر فراهم می‌کند و کشور را در مسیر کاهش تاریخی انتشار گازهای گلخانه‌ای تا پایان این دهه قرار می‌دهد.

در Google، هدفی را تعیین کرده‌ایم که تا سال 2030 به انتشار صفر خالص در تمام عملیات و زنجیره ارزش خود برسیم. هدف صفر خالص ما همچنین شامل یک مهتاب برای کار با انرژی بدون کربن 24 ساعته برای همه مراکز داده ما است. و پردیس ها مقررات آب و هوا و انرژی در قانون کاهش تورم سال 2022 مسیری را برای دستیابی به منابع برق پاک مورد نیاز برای کربن زدایی شبکه های ایالات متحده و رسیدن به این اهداف فراهم می کند. ما اعضای بنیان‌گذار پیمان انرژی بدون کربن 24 ساعته هستیم، ائتلافی متشکل از 70 شرکت که در این هدف متحد شده‌اند، و من مطمئن هستم که با توجه به اثرات منفی آب و هوا و انرژی که توسط این اقدامات سیاستی ارائه می‌شود، این تعداد رشد خواهد کرد.

ما همچنین پایداری را در محصولات اصلی خود ادغام کرده‌ایم، مانند کمک به رانندگان و مسافران هوایی در یافتن مسیرهای کم‌مصرف در Google Maps و Google Flights یا ارائه ابزارهایی به صاحب خانه‌ها برای گرم کردن و خنک کردن کارآمد خانه‌شان با ترموستات Nest. هدف ما این است که انتخاب پایدار را انتخاب آسان‌تر کنیم. مفاد انرژی پاک و آب و هوا در این لایحه به تقویت آن انتخاب‌های کوچک روزانه کمک می‌کند و شهروندان را در استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی پاک و ارتقای خانه‌های خود برای کارآمدتر شدن انرژی آسان‌تر می‌کند.

مطالب پیشنهادی  چگونه اندروید از شما در برابر کلاهبرداری و حملات فیشینگ محافظت می کند

تغییرات اقلیمی فوری ترین چالش زمان ماست. این قانون تاریخی آب و هوایی به کشور کمک می کند تا با این چالش مقابله کند، انعطاف پذیری انرژی ایجاد کند و صنایع فردا را تقویت کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور