فراخوانی برای تقویت راه حل های پایدار در سوئد

فناوری می تواند نقش مهمی در کمک به ما برای مقابله با برخی از مبرم ترین مسائل زمان خود ایفا کند. از استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی آتش‌سوزی‌های جنگلی گرفته تا نقشه‌برداری کارآمد ردپای کربن شهرها، مبارزه با تغییرات آب و هوا و مسائل پایداری گسترده‌تر، زمینه‌های اثبات‌شده‌ای هستند که نوآوری‌های تکنولوژیکی می‌توانند تأثیر قابل‌توجهی در آنها داشته باشند. در حالی که پیشرفت در حال انجام است، چالش‌های بزرگی پیش روی ما باقی می‌ماند و فوریت برای تسریع و افزایش تلاش‌ها برای ایجاد راه‌حل‌هایی برای این سیاره هرگز مهم‌تر از این نبوده است. در Google، ما معتقدیم که تلاش‌های مشترک کلیدی برای تحقق آن است.

سوئد به عنوان کشور مبدأ کارآفرینان جاه طلب و سازمان های غیرانتفاعی، مکان ویژه ای برای یافتن راه حل های نوآورانه برای مسائل پیچیده، با پتانسیل فوق العاده ای برای گسترش راه حل های پایدار بسیار فراتر از مرزهای کشور است. با این حال، ما می دانیم که این تلاش ها اغلب به منابع – هم در نیروی کار و هم در بودجه نیاز دارند. به همین دلیل است که ما می‌خواهیم از پتانسیل‌های بکر به واقعیت حمایت و کمک کنیم.

راه اندازی چالش تاثیر Google.org: فناوری برای خیر اجتماعی

امروز، با حمایت ابتکار کارآفرینی اجتماعی Samhällsentreprenörskap Sverige و انکوباتورها و پارک های علمی سوئدی (SISP)، چالش تأثیرگذاری Google.org: فناوری برای خیر اجتماعی – اولین فراخوان آزاد غیرانتفاعی را راه اندازی می کنیم. سازمان‌ها، مؤسسات دانشگاهی یا تحقیقاتی و شرکت‌های اجتماعی در سوئد و سایر کشورهای اروپایی برای درخواست کمک فنی و بودجه برای پروژه‌های خیریه به ویژه بر اقلیم و پایداری.

مطالب پیشنهادی  حفظ یکی از آخرین نخلستان های مقدس نیجریه

سازمان‌های دریافت‌کننده تا شش ماه پشتیبانی حرفه‌ای از یک تیم تمام وقت از همراهان Google.org دریافت خواهند کرد – از مهندسان نرم‌افزار و مدیران محصول گرفته تا کارشناسان تجربه کاربر – و تا سقف 3 میلیون یورو بودجه برای کمک به توسعه و رشد پروژه های خود. خواه این سازمان‌ها برای یافتن راه‌حل‌های انرژی جدید، تسهیل کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای یا مقابله با دیگر مسائل پیچیده تأثیر اجتماعی تلاش می‌کنند، امیدواریم این ابتکار به غلبه بر موانع حیاتی تبدیل ایده‌های نوآورانه به پروژه‌های مهم کمک کند.

برنامه های انتخاب شده توسط گروهی از کارشناسان سوئدی، از جمله گوستاو لیند (WWF)، ویکتور گالاس (مرکز تاب آوری استکهلم)، مالا والروی (Industrifonden)، سارا هروال (اکسل جانسون) و کریستیان ران (هنجاری) بررسی خواهند شد. دریافت کنندگان منتخب تا پایان سال در استکهلم اعلام خواهند شد.

در حالی که این اولین فراخوان آزاد برای کمک هزینه تحصیلی در سوئد است، بازوی بشردوستانه Google، Google.org سال هاست برای حمایت از نوآوران اجتماعی در سطح بین المللی کار می کند. در طول چالش اروپایی Google.org Impact 2020، Normative، که در سوئد تأسیس شد، برای تأمین مالی و پشتیبانی از Google.org Fellows انتخاب شد. با استفاده از این منابع، Normative یک ماشین حساب انتشار کربن تجاری را توسعه داد که اکنون به هزاران شرکت کوچک و متوسط ​​کمک کرده است تا انتشار کربن خود را به صورت رایگان محاسبه کنند.

ما مشتاقانه منتظر دیدن همه پروژه های هیجان انگیزی هستیم که سازمان های تأثیر اجتماعی سوئد روی آنها کار می کنند. با همکاری در کنار هم، ما مثبت هستیم که می‌توانیم به پیشرفت برنامه آب و هوا برای افراد، مشاغل و جامعه با هم در سوئد و فراتر از آن کمک کنیم.

مطالب پیشنهادی  3 نکته برای به حداکثر رساندن کارایی بودجه در رسانه ها

برنامه ها اکنون باز هستند http://g.co/ImpactChallenge/Sweden.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور