9 کارشناس وزن می کنند: چگونه راه اندازی Blockchain خود را در سال 2021 راه اندازی کنیم

عکس پروفایل نویسنده

@ks.shilovکریل

توسعه دهنده و نویسنده علاقه مند به بلاکچین. تلگرام من: ksshilov

در پایان سال 2020 ، من نظرات 9 بنیانگذار استارتاپی را که نظرات خود را در مورد 2021 به اشتراک گذاشتند ، جمع آوری کردم و در این مقاله خواهید فهمید که آنها چگونه پاسخ داده اند.

سال گذشته شاهد یک اصلاح عمیق و یک بازار بی سابقه گاو برای بیت کوین بود. جهش قیمت بسیار بالاتر از 33،000 دلار ادامه داشت و ارز را در آبهای ثبت نشده قرار داد. این بار ، تجمع پایان سال اختلافات اساسی بسیاری با ثبت مختصر در پایان سال 2017 دارد.

در سال 2020 ، زیرساخت های تجاری با انواع مبادلات متمرکز و غیرمتمرکز در دسترس همه استوارتر شده است. یکی از بزرگترین پیشرفتهای نقدینگی رمزنگاری ، معرفی سکه های متعدد متصل به دلار بود. عرضه Tether (USDT) در اواخر سال 2017 از زیر 1B توکن به بالای 20B رسید. رقبا به USDT هنوز سهم کمتری دارند ، اما برای تقویت نقدینگی در Binance و سایر صرافی ها به صورت محلی عمل می کنند.

تغییرات عمیق تر در زیرساخت های رمزنگاری نیز انجام شد ، بلاک چین های بیشتری برای انجام عملیات مالی در دسترس هستند. در سال 2017 ، فقط Ethereum ابزاری برای توکن سازی بود. در سال 2020 ، چندین شبکه خود را به عنوان پایه ای برای توکنومیک تاسیس کردند. TRON ، Algorand ، Tezos ، ChainLink و چندین بلاکچین دیگر اکنون دارای …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  یک گره کامل برای اثبات بلاکچین کار - از خراش