9 هک برای رتبه بندی فیلم های YouTube در Google

عکس پروفایل نویسنده

@حسنسید حسن

این سید حسن است ، استراتژیست و نویسنده حرفه ای بازاریابی دیجیتال.

آیا چند ویدیو در کانال YouTube خود بارگذاری کرده اید که فقط 18 بازدید داشته اید؟ نگران نباشید این داستان هر یوتیوب دیگری است. بازدیدها درباره ویدیوی YouTube شما موفقیت شما را در سیستم عامل تعیین می کند. به همین دلیل است که ما محتوای بسیار خلاقانه ای را در آنجا مشاهده می کنیم. نه تنها برای افراد ، بلکه یوتیوب بهترین بستر بازاریابی برای صاحبان مشاغل است. می توانید از YouTube به عنوان بخشی از یک استراتژی بازاریابی برای رسیدن به توده مردم استفاده کنید.

دقیقاً مانند سایر وب سایت های شبکه های اجتماعی ، روزانه بازدید زیادی می کند. بنابراین وقتی ویدیویی را در سایت بارگذاری می کنید ، احتمالاً مورد توجه مخاطبان هدف شما قرار می گیرد. اکنون سالهاست که وجود دارد. و هنگامی که مردم قبل از سرمایه گذاری برای پول خود ، اطلاعات مربوط به یک محصول خاص را می خواهند ، از طریق سیستم عامل هایی مانند YouTube جستجو می کنند. اگر محصول یا خدمات شما به سایت منتهی شود ، قرار نیست بازدید کنید اما درآمد کسب می کنید.

بازاریاب های دیجیتال پیشنهاد می کنند که اگر ویدیویی در Google رتبه بندی کند ، به طور منظم بازدیدهای هدفمند دریافت می کند. مردم هزاران جستجو در غول موتور جستجو انجام می دهند. بنابراین ، به نظر می رسد رتبه بندی Google برای بازاریابی YouTube بسیار مفید است. با این حال ، کل مراحل رتبه بندی یک ویدیو در یک موتور محبوب طولانی است. شما…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور