9 بهترین حالت بدن برای Skyrim

عکس پروفایل Nicolas Ng Hacker Noon

@نیکلاسانگنیکولاس نگ

سلام! من دانشجوی ژورنالیسم هستم که با Hacker Noon Blogging Fellowship داستان های بازی می نویسم!

تصویر از طریق r1goodwin / Skyrim Nexus

خوب به نظر رسیدن یک قسمت اساسی در هر بازی RPG است. داشتن زره پوش و اسلحه زیبا به شما کمک می کند تا شخصیت خود را از بقیه برجسته کرده و بازی را بسیار لذت بخش تر کنید. متأسفانه به نظر می رسد با پوستی خشک و ترک خورده که به نظر می رسد از پوست سیب زمینی ساخته شده است ، خوب به نظر برسد. Skyrim به هیچ وجه مرطوب کننده ای برای استفاده بر روی شخصیت شما یا هر گونه لوسیون فانتزی ارائه نمی شود اما جای ترسیدن وجود ندارد. این لیست Skyrim Body Mods به شخصیت شما این امکان را می دهد که برای قرار گرفتن در یک تبلیغات مراقبت از پوست مناسب باشد.

حالت های موجود در این لیست هم “تعویض بدنه” و هم حالت پوست برای آن تعویض ها هستند. در حالیکه بافت های موجود در بدنه های بدن قدیمی به نظر می رسند ، آنها بخش مهمی در اصلاح بازی هستند زیرا اکثریت قریب به اتفاق مدهای پوستی به آنها نیاز دارند تا به درستی کار کنند. بیشتر زره های زن با توجه به تعویض بدن طراحی شده اند و همین امر نصب یک ایده خوب را ایجاد می کند.

فقط یک سر بالا ، برخی از این حالت های بدنه می توانند کاملاً NSFW باشند. اگر زیر 18 سال دارید ، احتمالاً باید خواندن این مقاله را متوقف کنید. Skyrim modding برای ذهن معصوم شما بسیار عجیب است.

Skyrim body Mods

  1. تجدید بدن بدن زنان UNP – یک …
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  عوامل مهمی که باید قبل از ایجاد یک برنامه پورتال بیمار مانند MyChart مورد توجه قرار گیرد