8 نکته برای ایجاد مجدد جلسات پروژه و برنده شدن

عکس پروفایل نویسنده

@bob.jsباب فورنال

واقعی ، سرگرم کننده ، GEEK که در مورد Front-End علاقه وافر دارد!

در یک جلسه معمولی پروژه ، اکثر شرکت کنندگان مشارکت نمی کنند بلکه فقط برای شنیدن مکالمه شرکت می کنند. مقدار زیادی از وقت توسعه دهنده تلف می شود. این منابع از پروژه تخلیه می شود و می تواند یک کابوس برنامه ریزی ایجاد کند.

برقراری ارتباط بین کل تیم هدف از ایستادن است. این جلسه هر روز صبح برای برقراری ارتباط با مشکلات ، راه حل ها و ارتقا تمرکز تیم برگزار می شود.

جلسات استندآپ هستند مکالمات سریع و مستقیم بین اعضای تیم.

تعریف

جلسه ایستادن (یا به عبارت ساده “ایستادن”) جلسه ای است که در آن شرکت کنندگان باید در حالت ایستاده شرکت کنند. ناراحتی از ایستادن به مدت طولانی برای کوتاه نگه داشتن این جلسات در نظر گرفته شده است.

گاهی اوقات استندآپ رپ بدی می گیرد. حتی برخی معتقدند که این یک کار منسوخ شده و اتلاف وقت است. من مخالفم من دریافتم که این سبک جلسه به تیم کمک می کند تا موثرتر کار کند.

تفاوت های زیادی بین کسانی که جلسات اسکرام را می دانند و کسانی که اینگونه نیستند بسیار زیاد است. و بیشتر آنها به نحوه برگزاری جلسه مربوط می شوند. هنگام تسلط ، استندآپ ابزاری ارزشمند برای ادامه مسیر تیم توسعه است.

برخی از روش های توسعه ، تعهدات روزانه را پیش بینی می کنند که به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا در مورد چالش های احتمالی به عنوان …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور