8 منبع نوشتن UX برای کمک به شما در تسلط بر هنر میکروکپی

عکس نمایه Katarina Andrejević Hacker Noon

@کافاریناکاتارینا آندرهویچ

Junior Editor @ Hacker Noon. یک علاقه مند به UX. در اوقات فراغت وسایل را می بافد.

UX مدت زیادی است که فقط از دیدگاه طراحان مشاهده نمی شود. اما UX واقعاً یک راه حل یک زاویه ای نیست. اکنون ، شما ممکن است یک مدیر محصول یا نویسنده متن باشید که اخیراً متوجه موارد زیادی از جمله “میکروکپی” و “نوشتن UX” شده است. و احتمالاً این سوال برای شما پیش آمده است که آیا باید انگشتان خود را به قسمت جدید فرو ببرید؟

بگذارید به شما بگویم: قطعاً شما باید این کار را انجام دهید.

مسئله این است که از کجا شروع شود. با چنین طاقچه جدید ، مواردی به عنوان منبع رسمی وجود ندارد که بتوانید به آن مراجعه کنید.

بنابراین ، اگر یک مدیر محصول هستید که فکر می کنید چگونه به یک نویسنده دیگر کمک کنید تا UX بهتر و بهتر درک شود و در نهایت به تیم محصول خود بپیوندید تا آن نقطه شیرین UX را به همراه سایر اعضای تیم کامل کنید ، من را بشنوید.

همچنین ، اگر کاملاً احساس نمی کنید برای طراحی مناسب هستید ، اما قطعاً می دانید که اگر کاربران خوشبختی را می خواهید ، تغییر دادن لورم ایپسوم برای کپی بهترین مسیر نیست ، با من باشید. غریزه شما اشتباه نیست.

من هم زمانی فقط یک نویسنده تبلیغاتی نوپا بودم که به طرز معجزه آسایی به یک استارت آپ در مراحل اولیه پیوست که در آن همه باید همزمان روی خیلی چیزها کار کنیم. در حالی که من کاری را که دوست داشتم دوست داشتم و برای چشم انداز و مأموریت خود ریشه داشتم ، …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>