8 روش کارآمد برای نظارت بر بهره وری کارکنان

عکس پروفایل نویسنده

@هارنیکسهری نیکس

توسعه دهنده برنامه تلفن همراه ، علاقه مند به طراحی وب و فناوری.

نظارت بر بهره وری کارکنان یک رمز موفقیت در هر شرکتی است ، چه یک شرکت تازه تاسیس و چه یک شرکت بزرگ. مدیران عامل و مدیران منابع انسانی می دانند ردیابی کارمندان چقدر مهم است. برخی از فن آوری های مدرن و روش های اثبات شده کلاسیک به شما کمک می کند تا فعالیت کارمندان را تحت نظر داشته باشید. در اینجا لیستی از بهترین روش ها برای پیگیری بهره وری تیم شما وجود دارد.

1. گردش کار را با چشم خود پیگیری کنید

نظارت بر عملکرد کارمندان با چشم خود یکی از کارآمدترین راه ها برای بهبود بهره وری آنها است. به مکالمات کارمندان خود با مشتریان گوش دهید و نحوه تعامل آنها را بررسی کنید. واکنش مشتریان نسبت به صحبت های کارمندان را پیگیری کنید. درگیر شدن در گردش کار به شما بسیار بیشتر از بررسی های آنلاین خواهد بود. اگر به طور مرتب به دفتر مراجعه کنید و کارهای انجام شده را خودتان پیگیری کنید ، اعضای تیم شما می دانند که هر زمان می توانید وارد شوید و وسوسه کمتری برای پرت شدن از کار خواهید داشت.

2. از نرم افزار نظارت بر کارمندان استفاده کنید

یکی از بهترین راه ها برای ردیابی هر نوع فعالیت کارمندان و ثبت سوابق پیشرفت آنها ، نصب برنامه نظارت بر ماشین های اداری آنها است. برنامه های مدرن نظارت بر کارمندان ویژگی های فراوانی را برای …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور