8 بهترین مزیت طراحی UX / UI برای سیستم عامل های آموزشی آنلاین

عکس پروفایل نویسنده

@ذوهیبذوهیب

من نویسنده ، خواننده هستم و دوست دارم در مورد آخرین فن آوری ها بنویسم و ​​بخوانم!

دیگر خبری از تغییر روش های اشتراک دانش نیست. خوب ، این جایی است که سیستم عامل های آنلاین وارد آن می شوند. آنها میزبان بسیاری از این ارائه دهندگان خدمات آموزشی هستند. آنها همچنین اطمینان حاصل می کنند که دانش آموزان می توانند در راحتی خانه خود به آموزش دسترسی پیدا کنند.

آنها به قدری گسترده هستند که نیازی به جستجوی مثالهای فراتر از Google Classroom ، Edmodo ، WizIQ و Adobe Captivate ندارید. هدف این سیستم عامل ها استفاده از سیستم های آنلاین است تا مطمئن شوند کاربران آنها از یادگیری آسان لذت می برند. آنها می فهمند که یادگیری مجازی نباید کار سختی برای دانشجویان باشد.

به همین ترتیب ، آنها روزانه در تلاشند تا بهره وری عملیاتی و سهولت استفاده از سیستم های خود را افزایش دهند. خوب ، به لطف این درایو ، اکنون طراحی رابط کاربر گسترده شده است. خوب ، بسیاری از امتیازات با طراحی UI خوب ارائه می شوند. این انگیزه ها حتی دلایل بیشتری برای سرمایه گذاری سیستم عامل های آموزشی در آن است. این مقاله بررسی خواهد کرد که چرا یک رابط کاربری ارزش تبلیغ و تلاش را دارد.

طراحی UI چیست؟

این به طراحی رابط کاربر و فرایندی گفته می شود که از طریق آن مهندسان تعامل با بسته های خود را تحریک می کنند. طراحی رابط کاربر اطمینان می دهد که کاربران می توانند از لوازم خانگی رایانه ای یا نرم افزار به راحتی استفاده کنند. همچنین به طرح گرافیکی و کل ساختار یک سیستم مربوط می شود.

چرا طراحی های رابط کاربر گسترده است؟

من هشت دلیل را توضیح دادم که سیستم عاملهای آموزشی بر ایجاد یک طراحی UI خوب تمرکز دارند. آن ها هستند:

1. یک طراحی UI خوب به کاهش هزینه ها کمک می کند

موسسات برای بهره مندی از منافع حاصل از ارائه خدمات آموزشی ، هزینه های آنها را در بسیاری از مناطق کاهش می دهند. یکی از این مناطق در طراحی UI آنهاست. وقتی با دقت یک طراحی UI ایجاد می کنید ، از مشکلاتی که ممکن است در آینده بوجود بیایند جلوگیری می کنید.

این مشکلات از عناصر بی ربط یا غیر عملکردی در طراحی گرفته تا اشتباهات ناوبری را شامل می شود. طراحان و سازمان های رابط کاربری درک می کنند که تصحیح این اشتباهات ممکن است هزینه زیادی داشته باشد. بنابراین ، آنها اطمینان حاصل می کنند که یک طراحی UI کامل ایجاد کنند. به این ترتیب ، آنها هزینه های رفع این مشکلات را پس انداز می کنند.

2. رابط کاربری از ایجاد نام تجاری متمایز اطمینان حاصل می کند

همانطور که قبلاً گفته شد ، رابط کاربری شامل خصوصیات بصری دستگاه یا نرم افزار است. نکته قابل توجه اینکه تصاویر و آرایش های گرافیکی راهی برای اتصال به یک سرویس دارند. در واقع ، یک رابط کاربر به طور خودکار به عنوان نمادی به نمایندگی از سرویس یا ارائه دهنده آن ثبت می شود.

این اتصال به همین دلیل است که سیستم عامل های آموزشی ایجاد یک رابط کاربری متمایز برای ارائه های خود را در نظر می گیرند. یک رابط کاربری مفید اطمینان حاصل می کند که سیستم عامل های آموزشی یک مارک تجاری مناسب ایجاد می کنند. وقتی یک رابط کاربری از دیگر سیستم عامل های مشابه به راحتی قابل مشاهده باشد ، باعث بهبود برند می شود. و بیشتر اوقات ، این مارک متمایز می تواند به سود تجاری تبدیل شود.

3. رابط کاربری خوب باعث افزایش دسترسی می شود

کاربران یک پلت فرم آنلاین معمولاً سهولت و راحتی را در تعامل با نرم افزار ترجیح می دهند. و ، این زمانی ضروری است که مربوط به آموزش و یادگیری باشد. توانایی دریافت دانش یا لذت بردن از یک فعالیت آموزشی سازمان یافته بدون نیاز به تخصص در فن آوری ، امری حیاتی است.

وقتی سیستم عامل های آموزشی بتوانند این سرویس را به اندازه کافی ارائه دهند ، باعث جذب بیشتر کاربران می شوند. بنابراین ، یک رابط کاربری مناسب می تواند نظر بسیاری از افراد را جلب کند و مشتریان مشتری این پلتفرم را افزایش دهد.

همچنین ، وقتی کاربران با رابط کاربری مورد علاقه خود آشنا می شوند ، تمایل به استفاده از آن را دارند. تعامل کاربر با این نرم افزار ، همراه با مارک مشخص ، وفاداری مشتری را تضمین می کند. کاربران برای فعالیت های آموزشی خود به نرم افزار اعتماد می کنند و از آن اطمینان دارند. این اعتماد منجر به حفظ مشتری از سوی ارائه دهنده خدمات می شود.

4. رابط کاربری خوب Edge Competitive Edge

یکی از دلایلی که سیستم عامل های آموزشی افزایش علاقه به طراحی رابط کاربری را نشان می دهند ، تمایل آنها به منافع رقابتی است. وقتی یک بستر آموزشی مارک متمایزی ایجاد می کند و مشتری را حفظ می کند ، از مزایایی برخوردار است. این مزایا شامل سود تجاری و محبوبیت برند است.

از طریق این مزایا ، سیستم عامل های آموزشی می توانند از رقبای خود پیشی بگیرند. علاوه بر این ، وقتی مزیت رقابتی پایدار باشد ، می تواند فرصت های سرمایه گذاری ایجاد کند. یک مزیت رقابتی همچنین می تواند در تنظیم قیمت ها و انجام اقدامات مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) به شرکت کمک کند.

5. رابط کاربری خوب منجر به شکایت کمتر مشتری و کاهش هزینه های پشتیبانی می شود

دلیل دیگر سرمایه گذاری سیستم عامل های آموزشی در رابط کاربری خود سهولت دسترسی کاربران است. هنگامی که کاربران در تعامل با رابط کاربری مشکل دارند ، شکایات خود را به بخشهای خدمات مشتری ارائه می دهند. این شکایات می تواند منجر به هزینه م establishسسات برای پشتیبانی شود.

در بسیاری از اوقات ، هزینه های حل و فصل مشکلات مشتری و عیب یابی بسیار زیاد است. با این حال ، یک رابط کاربری مناسب می تواند راهی برای جلوگیری از این مشکلات باشد. یک رابط عالی خطر بروز خطاها و عملکردهای ناخواسته را در نرم افزار کاهش می دهد.

در واقع ، کاربران نیازی به ارجاع شکایت به خدمات مشتری ندارند. علاوه بر این ، سیستم عامل های آموزشی نیازی به صرف هزینه های غیر ضروری برای پشتیبانی مشتری ندارند.

6. یک رابط کاربری خوب برای سطوح بالاتر بهره وری امکان پذیر است

رابط کاربری می تواند اطمینان حاصل کند که هم کاربران و هم ارائه دهندگان خدمات بهره وری می کنند. برای کاربران ، پیمایش آسان در رابط کاربری به معنای دستیابی سریع به هدف خود است.

همچنین ، کاربران برای کارکردن بسته نیازی به دانش تخصصی ندارند. بنابراین ، آنها انرژی ذهنی کمتری را تصدیق می کنند و از منابع کمتری استفاده می کنند. علاوه بر این ، سهولت استفاده کاربران می تواند رضایت آنها را در یادگیری افزایش دهد.

در بخشی از بستر آموزشی ، بهره وری بدان معنی است که آنها برای دستیابی به اهداف بیشتر هزینه کمتری انجام می دهند. موسسات همچنین هزینه های کمتری را برای توسعه و پشتیبانی از نرم افزار پرداخت می کنند. آنها همچنین از منابع انسانی کمتری در ارائه خدمات خود استفاده می کنند.

همه این عوامل به کارایی سیستم عامل کمک می کنند. بهره وری همچنین می تواند از نظر فروش زیاد باشد. رضایت مشتری نیز برای بستر آموزشی به معنای لذت است.

7. رابط کاربری خوب باعث صرفه جویی در وقت می شود

ذکر این نکته ضروری است که یک رابط کاربری با کیفیت باعث صرفه جویی در وقت کاربران می شود. سهولت دسترسی و کنترل ساده یک رابط نیز بسیار مهم است. هنگامی که کاربران از این مزایا در یک رابط بهره مند می شوند ، زمان کمتری را برای استفاده از آن صرف می کنند. کاربران همچنین در وقت با کیفیت صرفه جویی می کنند ، که می توانند در انجام کارهای دیگر استفاده کنند.

علاوه بر این ، با یادگیری ، بهتر است که کاربران به راحتی و به سرعت درک کنند. به همین ترتیب ، سیستم عامل های آموزشی نیازی به صرف زمان بیشتری برای اصلاح رابط ندارند. در عوض ، آنها می توانند خدمات خود را بهبود بخشند و مزایای بیشتری را برای کاربران خود فراهم کنند.

8. یک رابط کاربری خوب برای بهبود تجربه کاربر حیاتی است

تجربه کاربر پاسخ کلی کاربر به یک سیستم است. این نرم افزار شامل قابلیت دسترسی ، مفید و قابل اعتماد بودن نرم افزار می باشد. برای سیستم عامل های آموزشی ، هدف از خدمات آنها معمولاً تهیه سیستم های یادگیری قابل اعتماد است.

وقتی رابط کاربری عالی باشد ، تجربه کاربران را بهبود می بخشد. یک رابط کاربری خوب همچنین به این معنی است که ارائه دهندگان خدمات می توانند نیازها و محدودیت های کاربران را درک کنند. بنابراین ، ارائه دهندگان خدمات می توانند ویژگی های خدمات خود را بهبود بخشند.

نتیجه :

اگر شما یک پلت فرم آموزشی دارید یا آن را مدیریت می کنید ، مطمئناً می خواهید به برخی از اهداف دست پیدا کنید. UI می تواند این اهداف ، از جمله ارتقا learning یادگیری در بین کاربران و تأمین سود تجاری را محقق کند. این مقاله دلایلی را برای توجه سیستم عاملهای آموزشی به رابط کاربری و دلیل شما نیز بیان می کند.

عکس پروفایل نویسنده

داستان های من را بخوانید

من نویسنده ، خواننده هستم و دوست دارم در مورد آخرین فن آوری ها بنویسم و ​​بخوانم!

برچسب ها

با هکر نون همراه باشید

حساب رایگان خود را ایجاد کنید تا قفل تجربه خواندن سفارشی خود را باز کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور