8 بهترین بازی VR Roblox که همه باید امتحان کنند

عکس پروفایل ظهر Limarc Ambalina Hacker

@لیمارکلیمارک آمبالینا

Vack of Hacker Noon of Growth در روز ، VR Gamer و Anime Binger در شب

Roblox تقریباً دو دهه است که وجود دارد و آخرین چیزی که کسی فکر می کرد این پلتفرم است که در نهایت از VR پشتیبانی می کند. کاریکاتوریک و تقریباً احساس لگو در مورد رابلوکس مردم را به فکر فرو برد که چگونه VR حتی در رابلوکس کار می کند. خوشبختانه ، توسعه دهندگان خلاق پشت برخی عناوین Roblox واقعیت مجازی را در بازی های خود ادغام کرده اند. Roblox لیستی از بازی های VR سازگار با Oculus Rift و HTC Vive دارد.

بازی Roblox در واقعیت مجازی به بازیکنانی که این پلتفرم را تجربه کرده اند فرصتی می دهد تا با روشی کاملاً جدید به آن نزدیک شوند. همانطور که Roblox تکامل یافته است ، بازی هایی که بر سیستم عامل آن تسلط دارند نیز پیشرفت می کنند. با این حال ، برای تجربه VR در Roblox ، باید مطمئن شوید که سخت افزار و نرم افزار هدست های VR سازگار را نصب و آماده استفاده کرده اید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم هدست های خود ، این راهنمای رسمی را بررسی کنید.

هنگامی که شما با نحوه راه اندازی Roblox VR آشنا شدید ، وقت آن است که نگاهی به برخی از بهترین بازی های Roblox VR موجود برای بازی در حال حاضر بیندازیم.

https://www.youtube.com/watch؟v=6fJnTvwuBOQ

چه کسی نمی خواهد خاطره تلنگر برگرها را در سالهای نوجوانی خود زنده کند؟ چه در مورد نوجوانان که هم اکنون برای بدست آوردن Robux برگر می زنند تا بتوانند در جایی که بازی می کنند بازی کنند …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور