7 روش Google Health برای بهبود نتایج در آسیا و اقیانوسیه

دانش کلید حفظ سلامتی است، بنابراین ما مسئولیت خود را برای دسترسی بیشتر به اطلاعات سلامت برای افراد، مراقبان و جوامع در سراسر جهان جدی می‌گیریم. در آسیا و اقیانوسیه، تنوع فرهنگ‌ها، زبان‌ها و سیستم‌های مراقبت بهداشتی به این معنی است که انجام این کار با همکاری سازمان‌های محلی ضروری است.

در اینجا هفت راه برای همکاری با کارشناسان برای ایجاد راه حل های بهداشتی در منطقه آورده شده است.

ارائه محتوای بهداشتی معتبر در YouTube

ماموریت YouTube Health این است که اطلاعات بهداشتی معتبر را هم در دسترس‌تر و هم جذاب‌تر کند. سال گذشته، پانل‌های اطلاعات منبع سلامت و قفسه‌های محتوای سلامت را اضافه کردیم تا به مردم کمک کنیم تا اطلاعات معتبر سلامت را راحت‌تر پیمایش و ارزیابی کنند. این ویژگی‌ها یافتن ویدیوهای مرتبط از طیف وسیعی از منابع به زبان‌های محلی را آسان‌تر می‌کند و با مشارکت سازمان‌های بهداشتی محلی در سراسر منطقه از جمله ژاپن، هند، اندونزی و کره در دسترس هستند.

کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی در اندونزی

ما با وزارت بهداشت اندونزی برای ارائه خدمات Google Cloud Platform (GCP) برای حمایت از استراتژی تحول سلامت دیجیتال این وزارتخانه شریک هستیم. زیرساخت GCP ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل داده ایمن را برای کمک به اندونزی برای ادغام اطلاعات از 8000 مرکز بهداشتی در یک سیستم ملی داده بهداشتی فراهم می کند.

کارکنان بهداشتی خط مقدم، بافت همبند بین یک جامعه و سیستم مراقبت های بهداشتی، از جمله در اندونزی هستند. متأسفانه، آنها اغلب با چالش هایی در مورد هماهنگی مراقبت و کیفیت داده ها روبرو هستند. ما با موسسه Summit for Development و Ona همکاری می کنیم تا راه حل سلامت دیجیتال را با استفاده از استاندارد FHIR (Fast Healthcare Interoperability Resources) آزمایش کنیم. با استفاده از OpenSRP، یک راه حل بهداشتی منبع باز، FHIR که بر روی Open Health Stack Google ساخته شده است، این شرکا چگونگی توانمندسازی کارکنان مراقبت های بهداشتی را برای ارائه مراقبت های هماهنگ تر برای بهبود سلامت زنان باردار و فرزندانشان بررسی خواهند کرد.

مطالب پیشنهادی  تعهدات جدید به آینده دیجیتال ژاپن
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور