7 نکته برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده بهتر JavaScript

عکس پروفایل نویسنده

@FlippedCodingمایلیسا

مهندس نرم افزار / سخت افزار | سخنران فن آوری بین المللی | مخترع تصادفی و دانشمند کمی دیوانه

وقتی هر روز با کد کار می کنید ، متوجه مواردی می شوید که می توانند سریعتر انجام شوند یا کد شما را تمیزتر می کنند. این یکی از مهارت هایی است که شما به مرور زمان و در معرض پروژه های مختلف قرار می گیرید. بخاطر داشته باشید که برخی از مواردی که به شما کمک می کنند کارایی بیشتری داشته باشید هیچ ارتباطی با رایانه شما ندارند.

چیزهای اطراف شما و چگونگی منظم نگه داشتن محل کارتان بر شما تأثیر می گذارد. آیا هرگز از جابجایی وسایل یا تلاش برای یافتن چیزهایی خسته شده اید؟ وقتی برای رفع اشکال نیاز به افزودن ویژگی ها یا کد رفکتور دارید ، این چند نکته می تواند کمک کند.

محیط توسعه خود را تنظیم کنید

این می تواند به معنای افزودن یک تم به VSCode یا تصمیم گیری در مورد چگونگی تنظیم ایستگاه کاری شما باشد. محیط توسعه شما چیزی فراتر از رایانه و برنامه های افزودنی شما نیست. به فضایی که در آن هستید فکر کنید و سعی کنید فضای مناسبی برای خود ایجاد کنید. شاید شما به نور کم یا میز کار دیگری احتیاج داشته باشید.

منطقه ای که در آن کار می کنید به همان اندازه تنظیمات رایانه شما مهم است. این تنظیمات رایانه مهم هستند. اطمینان حاصل کنید که روشنایی و کلیدهای سریع شما برای راحتی بیشتر شما تنظیم شده اند. سعی کنید تا جایی که می توانید میانبرهایی برای کارهایی که تمام وقت انجام می دهید اضافه کنید. همه چیز را به حرکت در می آورد …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  آینده دارایی های دیجیتال با تاد کراسلند