7 مزیت استفاده از Flutter برای پروژه بعدی توسعه نرم افزار

عکس پروفایل LinkUp Studio Hacker Noon

@linkupstudioLinkUp Studio

ساخت محصولات دیجیتال هوشمند با طراحی چشم نواز و بهره وری سریع

برنامه های موبایل آینده هستند! سایت های محبوب برنامه های خاصی را ایجاد می کنند تا کاربران بتوانند به راحتی از خدمات استفاده کنند یا محصولات را انتخاب کنند. برای یک تجارت ، ایجاد یک برنامه یک مرحله مهم است در به دست آوردن حتی بیشتر مشتری و افزایش آگاهی از نام تجاری. اما کارآفرینان هستند با مشکل انتخاب روبرو شد: کدام فناوری باید برای توسعه یک برنامه تلفن همراه انتخاب شود. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم بال زدن و فرصت هایی که می تواند ارائه دهد برای توسعه یک برنامه تلفن همراه.

از زمان معرفی Flutter به پشته فناوری ما ، تیم LinkUp Studio تعدادی از پروژه های موفق را اجرا کرده است مافیای حزب، پیوندهای ورد، خال های مافیا، با استفاده از آن و در این مقاله ، ما می خواهیم نظر منصفانه خود را به اشتراک بگذاریم.

بنابراین بیایید از نزدیک ببینیم Flutter چیست و چرا ما به شدت توصیه می کنیم آن را برای پروژه دیجیتالی بعدی خود انتخاب کنید.

فلاتر چیست؟

بال زدن یک است چارچوب کراس پلت فرم ایجاد شده توسط Google برای ساخت برنامه های تلفن همراه که قادر به کار در چندین سیستم عامل هستند: Android ، iOS ، Fuchsia. برای مدت طولانی فلاتر فقط در نسخه های آلفا و بتا نشان داده شد ، اما از آنجا که …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  6 مشکل بازاریابی سال 2021 و چگونگی رفع آنها