7 مرحله برای راه اندازی شرکت توسعه نرم افزار

عکس پروفایل نویسنده

@آملیا جانسونآملیا جانسون

من یک سرمایه گذار هستم من در شرکت های نوپا و بورس سرمایه گذاری می کنم.

مقایسه یک شرکت نرم افزاری با شروع مشاغل دیگر بسیار آسان است. برای یک شرکت نرم افزاری ، شما نیازی به مکانی برای نگهداری کالا ندارید یا لازم نیست نگران خرده فروشان ، فروشندگان کل یا تولیدکنندگان باشید.

تمام آنچه برای راه اندازی یک شرکت نرم افزاری نیاز دارید اینترنت پرسرعت و لپ تاپ است. با استفاده از این دو دارایی می توانید به عنوان فریلنسر کار کنید. می توانید برای Upwork یا Freelancer ثبت نام کنید و حرفه آزاد خود را شروع کنید. در صورتی که قادر به دریافت پروژه های روی صفحه نیستید ، می توانید خرید یک حساب کاربری حرفه ای را مورد توجه خود قرار دهید.

صبر کنید ، چرا شروع به کار فریلنسر مهم است؟

داشتن دانش کافی فنی برای راه اندازی یک شرکت نرم افزاری ، به ویژه برای یک شرکت مبتنی بر خدمات کافی نیست. درک دقیق این جنبه از تجارت بسیار مهم است. هنگامی که به عنوان فریلنسر کار می کنید ، باید با مدیر عامل ، COO ، مدیران عامل ، مدیران حساب یا در بعضی موارد با تیم SEO فنی سر و کار داشته باشید.

کار با چنین کارمندان تعیین شده به شما کمک می کند تا در مورد این جنبه های یک شرکت دانش کسب کنید. اگر زیر نظر شخصی مشغول کار هستید ، ممکن است در ابتدا فرصتی برای کار با همه این متخصصان پیدا نکنید. به همین دلیل ، کار به عنوان فریلنسر …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور