7 فیلم و مستند کریپتو که باید تماشا کنید

در واقع رسانه‌های سمعی و بصری زیادی درباره ارزهای دیجیتال و فناوری‌های مرتبط وجود دارد که می‌توانید از روی مبل خود لذت ببرید. این فیلم‌ها و مستندها از طریق تحلیل‌ها و داستان‌های منحصربه‌فرد به موضوعاتی مانند تاریخچه بیت‌کوین، تکامل بازار کریپتو، پیامدهای اقتصادی و اجتماعی آن و چالش‌های قانونی و نظارتی می‌پردازند.

علاوه بر همه چیزهای یادگیری، آنها همچنین دیدگاه های منحصر به فردی را در مورد دنیای رمزنگاری و داستان های تخیلی شگفت انگیز پر از اکشن، رمز و راز، درام و موارد دیگر به ما می دهند. خوب، چه کسی دوست ندارد داستان خوبی درباره یک سرقت بزرگ یا یک معمای مرگ ببیند؟ بیایید برخی از داستان‌های رمزنگاری را که اکنون در چندین پلتفرم استریم موجود است، بررسی کنیم.

ظهور و افزایش بیت کوین (2014)

این مستند اولین بار در جشنواره فیلم ترایبکا در نیویورک در سال 2014 به کارگردانی نیکلاس مرس آمریکایی ساخته شد و زندگی دنیل مرس، برنامه نویس 35 ساله ای را دنبال می کند که علاوه بر زندگی کاری و خانوادگی اش. ، علاقه زیادی به بیت کوین دارد. از زمان کشف این ارز دیجیتال در سال 2011، او مجذوب همه چیز پیرامون آن شده است.

آنها به همراه برادرش نیکلاس که کارگردان آن نیز هست تصمیم گرفتند فیلمبرداری این مستند را شروع کنند زیرا معتقد بودند بیت کوین می تواند آینده اقتصاد باشد.. در خود…

Source link