7 ستون رمزنگاری در سال 2021 – نگاهی به DeFi ، SoFi و مقررات قانونی

عکس پروفایل نویسنده

@سرخیتروفسرگئی خیتروف

کارآفرین ، لیست گذاری. موسس و مدیر عامل آژانس راهنما

روندهای Blockchain و Cryptocurrency به طرز باورنکردنی در حال تغییر هستند. ما می توانیم هر سال را به عنوان شکوفایی چیزهای جدید بیان کنیم: 2017 – ICO ، 2018 – IEO ، 2019 – Stablecoins ، 2020 – DeFi. اغلب روندها به معنای واقعی کلمه در یک ماه بازار را تسخیر می کنند ، اما تاریخچه و توسعه مفهومی آنها می تواند سالها در سایه مخاطبان گسترده باقی بماند.

برای به روز بودن با این همه تنوع ، می خواهم نظر خود را در مورد آنچه که باید در سال 2021 مورد توجه قرار گیرد ، به اشتراک بگذارم. و یک چیز دیگر: بیایید از نکات مربوط به تجارت و پیش بینی قیمت بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه دوری کنیم گذشته از همه اینها، ما برای فناوری اینجا هستیم ، درست است؟

1. CBDC

از سال 2016 شایعات و نظراتی مبنی بر اینکه خیلی از ایالت ها خیلی زود به CBDC (ارزهای دیجیتال بانک مرکزی) روی می آورند وجود دارد.

با این حال ، تنها در سال 2020 بود که مشخص شد جهان به چنین انتقالی از هر زمان دیگری نزدیکتر است. اول از همه ، سرعت مسابقه توسط چین تعیین شد ، همانطور که چندی پیش در مورد آن نوشتم. در همین حال ، چین قبلاً آزمایش ارز الکترونیکی خود را با عموم مردم آغاز کرده است. بسیاری از کشورها اعلام کرده اند که در حال آماده سازی تحولات پول الکترونیکی عمومی خود هستند.

بعید است که به این زودی ها شاهد کنار گذاشته شدن فوری پول فیات باشیم ….

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور