7 زبان برتر برای توسعه برنامه های وب

عکس پروفایل نویسنده

زبان برنامه نویسی روشی است که توسط انسان خوانده می شود و به کامپیوتر می گوید چه کاری انجام دهد. هر زبانی از یک سری نمادها استفاده می کند که نشان دهنده دستورالعمل های دقیق برای رایانه است. ترکیبی از این دستورالعمل ها یک برنامه ایجاد می کند. هزاران زبان برنامه نویسی وجود دارد و زبانهای جدید مداوم ایجاد می شوند. این بدان معنی است که شما روشهای زیادی برای ساخت وب سایت خود دارید. با وجود گزینه های زیاد ، چگونه می توانید انتخاب درستی انجام دهید؟

اگرچه ممکن است شبیه هم باشند ، اما هیچ دو زبانی یکسان عمل نمی کنند. هنگام تصمیم گیری در مورد یک زبان برنامه نویسی برای توسعه برنامه های وب ، درگیر انتخابی نباشید که اعوجاج داشته باشد. بر تطبیق ابزارها ، کتابخانه ها و پشتیبانی یک زبان با نیازهای شغلی خود تمرکز کنید.

محققان بازار و توسعه دهندگان برنامه های وب ما برای ایجاد لیستی از هفت زبان برتر برای توسعه برنامه های وب در سال 2021 همکاری کرده اند.

بهترین زبان های برنامه نویسی برای توسعه برنامه های وب

Google “زبانهای برنامه نویسی برتر” را در Google پیدا کنید و نظرسنجی هایی را پیدا کنید که گزینه های مختلف را با توجه به معیارهای مختلف به عنوان بهترین انتخاب می کند. به عنوان مثال ، شاخص PYPL براساس فرکانس گوگل کردن آموزشهای زبان ایجاد می شود ، در حالی که شاخص انجمن برنامه نویسی TIOBE تعداد فروشندگان و توسعه دهندگان شخص ثالثی را که از یک زبان استفاده می کنند در نظر می گیرد.

مطالب پیشنهادی  آیا رنگین کمان بحث برانگیز است؟ | هکر ظهر

این شاخص ها مورد علاقه …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور