7 روند Tech تغییر شکل صنعت خرده فروشی

عکس پروفایل MobiDev Hacker Noon

@موبیدفموبی دیو

شرکت توسعه دهنده نرم افزار معتمد از سال 2009. راه حل های DS / ML ، AR ، IoT سفارشی https://mobidev.biz

تحول در فضای دیجیتالی کاملاً تغییر شکل داده است خریدها ، تجربیات آنلاین و حتی انتظارات مشتری در فروشگاه های فیزیکی. ایجاد اختلال در بیماری همه گیر COVID-19 صنعت را زیر و رو کرده و نوآوری های بی نظیر فناوری را با خود به همراه آورده است.

مهم است که با شناسایی روند تکنولوژیکی که ما را تا سال 2020 و 2021 راهنمایی کرده و در سالهای آینده نیز راهگشای ما خواهد بود ، در نظر بگیریم که این نوآوری ها بعدی را به کجا می برند. با تجربه خود در زمینه تولید نرم افزار ، هفت روند مهم فناوری را شناسایی کرده ایم که آینده صنعت خرده فروشی را برای سالهای آینده تغییر خواهد داد.

روند شماره 1: سیستم های POS مناسب تجارت الکترونیکی

به دلیل محدودیت ها و ترس ناشی از خرید حضوری ، تجارت الکترونیکی در طی همه گیر COVID-19 افزایش یافته است. این امر به صاحبان مشاغل انگیزه داده است تا سیستم عامل های تجارت الکترونیکی خود را به منظور تقویت روند فروش آنلاین خود بهینه کنند.

متأسفانه ، بسته شدن قفل و خطرات بهداشتی ناشی از همه گیری منجر به رکورد بسته شدن خرده فروشی در سال 2020 شده است. بسیاری از این بسته ها ، مانند فروشگاه مایکروسافت و اسکله 1 ، دائمی بوده اند. دیگران ، مانند JCPenney و Macy’s و …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور