7 روش برای بهبود توضیحات محصول در فروشگاه آنلاین • Yoast

امروزه به نظر می رسد همه و مادرشان یک فروشگاه اینترنتی دارند. پلتفرم هایی مانند WooCommerce و Shopify شروع به کار را آسان می کنند، پس چرا که نه؟ اما ایجاد یک فروشگاه به معنای موفقیت نیست. قبل از اینکه بتوانید فروش پس از فروش را جشن بگیرید قطعات متحرک زیادی وجود دارد. یکی از آنها نوشتن توضیحات عالی محصول است.

چرا توضیحات محصولات خود را بهتر کنید؟

دو مورد از مهمترین ابزارهایی که برای فروش محصولات خود در اختیار دارید عکاسی از محصول و نوشتن توضیحات محصول است. یک فروشگاه آنلاین باید سخت کار کند تا محصولات موجود در صفحات محصول خود را برای مشتریانش ملموس کند. مشتریان نمی توانند محصولات شما را به صورت واقعی مدیریت کنند، بنابراین باید به توضیحات و تصاویر بسنده کنند – بنابراین بهتر است اینها عالی باشند!

متأسفانه، بسیاری از سایت های تجارت الکترونیک این را به دل نمی گیرند. فرصت های زیادی برای فروشگاه های آنلاین وجود دارد تا محصولات خود را بهبود بخشند. این همچنین به این معنی است که فضای زیادی برای فروشگاه های آنلاین آینده نگر برای تسخیر بازار وجود دارد. هر کاری که انجام دهید، همیشه فرصتی برای بهبود توضیحات محصول وجود دارد. به چیزهای خسته کننده و استاندارد تکیه نکنید!

آیا به دلایل بیشتری برای بهبود توضیحات محصول خود نیاز دارید؟ توضیحات خوب محصول به شما کمک می کند:

  • فواید را واضح تر به اشتراک بگذارید،
  • صدا را برقرار کن،
  • بهبود تجربه مشتری،
  • افزایش شانس رتبه بندی محصول خود در نتایج جستجو،
  • دریافت نرخ تبدیل بالاتر،
  • مشتریان بازده بیشتری دریافت کنید/روابط ایجاد کنید،
  • اعتماد ایجاد کنید

ببینید منظور ما چیست؟

از Yoast WooCommerce SEO یا Yoast SEO برای Shopify استفاده کنید

قبل از اینکه به نحوه بهبود توضیحات محصول خود بپردازیم، می‌خواهیم اشاره کنیم که ابزارهای تجارت الکترونیک عالی را ارائه می‌دهیم: افزونه SEO WooCommerce ما و برنامه Yoast SEO برای Shopify. این افزونه ها به شما کمک می کنند تا عملکرد فروشگاه آنلاین خود را به حداکثر برسانید. بعلاوه، به عنوان یک امتیاز، به آکادمی SEO SEO، از جمله دوره آموزش تجارت الکترونیک ما نیز دسترسی خواهید داشت، و اگر از Shopify استفاده می کنید، دوره Yoast SEO برای Shopify را نیز خواهید داشت!

هم در افزونه WooCommerce و هم در برنامه Shopify، تجزیه و تحلیلی را پیدا خواهید کرد که به شما بازخورد می دهد و می توانید از آن برای بهینه سازی صفحات محصول خود استفاده کنید. هدف این تجزیه و تحلیل به طور خاص بهبود محتوای محصول و سئو صفحات محصول شما است. این به شما امکان می دهد صفحات محصول بی نظیری بسازید که آماده رتبه بندی هستند.

ما مقالات دقیق تری در مورد توضیحات محصول در هر پلتفرم داریم. بنابراین، اگر علاقه مند هستید، می توانید درباره نوشتن توضیحات عالی محصول با SEO WooCommerce یا نحوه نوشتن توضیحات عالی محصول در Shopify اطلاعات بیشتری کسب کنید.

1. همیشه روی مشتری خود تمرکز کنید

گام شماره یک تقریباً در هر کاری که سئو انجام می دهد تحقیق کلمات کلیدی است. همین امر در مورد بهبود توضیحات محصول نیز صدق می کند. شما باید محصول، مشتری و نحوه نوشتن یا صحبت آنها در مورد این محصول خاص را بشناسید. شما باید بدانید که چگونه مشتری از درک نیاز به خرید یک محصول از شما می آید: سفر کاربر.

ممکن است سازنده نام و توصیف جالبی داشته باشد که به هیچ وجه با افکار مصرف کننده در مورد این محصول همخوانی ندارد. آ تخریب کننده ذرات فریاد نمی زند جارو برقی، درست؟ آن را تقویت نکنید؛ آن را معقول و قابل درک نگه دارید.

مطالب پیشنهادی  YouTube Music خلاصه تابستانی را منتشر کرد [U]

انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای محصولات نیز به شما ایده می دهد چگونه برای بحث در مورد محصولات – نه فقط از چه کلماتی استفاده کنید. ارزش واقعی محصول را بیابید و از روش صحبت مصرف کنندگان برای برقراری ارتباط استفاده کنید.

2. به متن عمومی تولیدکنندگان تکیه نکنید

استفاده از توضیحات ارائه شده توسط سازندگان آسان است. محتوا در مجموعه داده است، پس چرا از آن استفاده نکنید؟ خوب، به چند دلیل نباید از آن توضیحات پیش فرض استفاده کنید. یکی، بسیاری از فروشگاه های آنلاین دیگر که محصولات مشابهی را می فروشند از این توضیحات استفاده می کنند. دو، بسیاری از فروشگاه های آنلاین دیگر که محصولات مشابهی را می فروشند از این توضیحات استفاده می کنند. مشاهده مطالب تکراری!

توضیحات استاندارد سازنده در نتایج جستجو فراوان است

اگر مثل بقیه باشید، متمایز شدن سخت است. البته، برای برخی از محصولات دشوار است که توضیحاتی ارائه دهند که به روش منحصر به فرد شما محصول را به طور دقیق توصیف کند. به علاوه، ممکن است تغییرات جزئی محصول زیادی داشته باشید که باعث ناامیدی در نوشتن آن توضیحات فردی می شود. با این حال، اگر فقط امکان نوشتن چیزی وجود دارد که برجسته باشد – آن را دنبال کنید.

در تحقیق، محصول خود را در گوگل جستجو کنید و ببینید کدام رقیب می آید. نوشته های آنها را تجزیه و تحلیل کنید و ببینید چگونه می توانید آن را بالا ببرید.

3. برای موتورهای جستجو ننویسید (بلکه بنویسید)

یکی از مهم ترین چیزهایی که باید به خاطر بسپارید این است که شما برای انسان ها می نویسید نه ماشین ها. البته، نوشتن یک توضیح خوب محصول، درک آن را برای موتورهای جستجو آسان‌تر می‌کند، اما این نباید هدف شما باشد. هدف شما انتقال ارزش محصول به مشتریان و فروش آن به عنوان راه حل است.

انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی به شما این ایده را می دهد که یک محصول برای چه اصطلاحاتی رتبه بندی می شود – و می دانید که مردم از چه چیزی برای توصیف آن استفاده می کنند. ترکیب این موارد به شما کمک می کند تا توضیحات محصول عالی بنویسید که می تواند برای موتورهای جستجو و مصرف کنندگان به خوبی کار کند!

فراموش نکنید که از Yoast SEO برای آماده سازی صفحات محصول خود برای موتورهای جستجو استفاده کنید. اگر سایت شما بر روی WooCommerce اجرا می شود، از افزونه WooCommerce SEO ما لذت خواهید برد. اگر می خواهید افق دید خود را گسترش دهید و شانس ورود سایت خود را در گوگل افزایش دهید، می توانید وبلاگ نویسی را در فروشگاه تجارت الکترونیک خود شروع کنید.

4. روی حل درد کاربر تمرکز کنید

فهرست کردن مجموعه‌ای از موارد مثبت که فکر می‌کنید به خوبی با محصول مناسب هستند، آسان است. ممکن است برخی از مشخصات را در حالی که در آن هستید اضافه کنید. اما، پس از آن ممکن است در پایان با توضیحات محصولی که از آن نوشته شده است، برسید شما چشم انداز و نه مصرف کننده. چه هستند آنها از استفاده از محصول خود سود می برید؟ راه حل چیست؟ چگونه می خواهید درد کاربر را حل کنید؟

یک مثال

به یاد داشته باشید، شما کلنگ دندان نمی فروشید، بلکه محلولی برای خونریزی لثه می فروشید. گاهی اوقات، مصرف کنندگان حتی نام محصول مورد نظر خود را نمی دانند – آنها می خواهند مشکل خود را برطرف کنند. فروش انتخاب های دندانپزشکی خود به سادگی ممکن است به معنای از دست دادن افرادی باشد که به دنبال راهی سریع و آسان هستند، می تواند به آنها کمک کند تا مشکلات خود را کاهش دهند.

مطالب پیشنهادی  تبلت بازی اندروید Razer Edge با کنترلر قابل جدا شدن، 399 دلار

به تفاوت بین این دو توضیح محصول نگاه کنید. مورد اول عمومی است:

انتخاب های دندانپزشکی با کیفیت بالا را معرفی می کنیم! این ابزارهای دندانپزشکی برای حفظ بهداشت دهان و دندان و تمیز نگه داشتن دندان های شما عالی هستند. با ساختار بادوام و طراحی ارگونومیک، انتخاب های دندانپزشکی ما برای هر کسی که به دنبال بهبود روال مراقبت از دندان خود است، ضروری است.

با طراحی براق و جمع و جور، استفاده از انتخاب دندانپزشکی ما آسان است و تمیز کردن موثر بین دندان ها را فراهم می کند. ساخته شده از مواد درجه یک، دوام و طول عمر را برای استفاده طولانی مدت تضمین می کند. چه در خانه باشید و چه در حال حرکت، انتخاب های دندانپزشکی ما همراهی ایده آل برای حفظ لبخندی سالم است.

روال مراقبت از دندان خود را امروز با انتخاب های دندانپزشکی ما ارتقا دهید و تفاوت را برای خودتان تجربه کنید!

مثال دوم بر مزایایی است که انتخاب دندان برای کاربر دارد:

آیا خونریزی لثه شما باعث ناراحتی و ناامیدی شما می شود؟ با کیت نوآورانه راه حل سلامت دندان ما با مشکلات دهان خداحافظی کنید. کیت ما که برای ارائه راهی سریع و آسان برای کاهش خونریزی لثه طراحی شده است، راه حل نهایی شما برای دستیابی به سلامت دهان و دندان بهینه است.

بر خلاف انتخاب های سنتی دندانپزشکی، کیت محلول بهداشتی دندان ما فراتر از تمیز کردن ساده دندان ها است. این به طور ویژه برای هدف قرار دادن علل اصلی خونریزی لثه ساخته شده است، به طور موثر تحریک را تسکین می دهد و سلامت لثه را ارتقا می دهد. با کیت ما، در نهایت می توانید آرامشی را که به دنبالش بوده اید، تجربه کنید.

اجازه ندهید درد ناشی از خونریزی لثه شما را از لذت بردن از یک لبخند مطمئن باز دارد. کیت محلول سلامت دندان ما اینجاست تا شما را از مشکلات دهان و دندان نجات دهد. اولین قدم را برای داشتن لثه های سالم و شادتر بردارید.

تمرکز بر نیت کاربر، کشف این مشکلات را ممکن می‌سازد و به شما کمک می‌کند تا راه‌حل‌هایی را برای محصول خود ارائه دهید.

خمیر دندان جدید Renewal توسط Colgate قصد دارد این لثه های خونریزی دهنده را حل کند

5. از کلیشه ها دوری کنید و از به کار بردن موارد فوق العاده پرهیز کنید

اگر هر محصولی را بهترین نامید، نتیجه عکس خواهد بود – هیچ کس دیگر چیزی را باور نخواهد کرد. کلمات قدرت دارند، اما شما باید یاد بگیرید که چگونه از آن قدرت استفاده کنید. به دقت در مورد کلماتی که استفاده می کنید فکر کنید زیرا در اغلب موارد، کمتر، بیشتر است. کلمات بیهوده را حذف کنید. با استفاده از زبان stripped back، آن کلمه قدرتمند می تواند کار را انجام دهد. البته، اگر محصولات شما جوایز یا تحسین‌های دیگری را کسب کرده‌اند، می‌توانید به آن افتخار کنید – لطفاً این کار را با سلیقه انجام دهید!

همین امر در مورد کلیشه های نوشته شما نیز صدق می کند. اگر یک متن معمولی می تواند کار را انجام دهد، از زبان کلیشه ای استفاده نکنید. به خاطر داشته باشید که همه اصطلاحات مشابه شما را نمی دانند. محتوای خود را آسان برای درک، اسکن آسان و به خاطر سپردن آسان نگه دارید.

مطالب پیشنهادی  نظرسنجی اندروید 13 بتا 3 در جستجوی پیکسل عمیق است

با رعایت مثال پیک های دندانی، لطفاً این کار را نکنید:

آیا به دنبال راه حلی هستید که بازی را تغییر دهد تا سفیدهای مرواریدی خود را در حالت تاپ نگه دارید؟ بیشتر از انتخاب های دندانپزشکی انقلابی ما نگاه نکنید! این پسران بد، سلاح نهایی در مبارزه با پلاک و بیماری لثه هستند.

انتخاب های دندانپزشکی ما با طراحی پیشرفته و نکات مهندسی دقیق، مانند یک شوالیه در زره درخشان برای سلامت دهان شما هستند. آن‌ها بدون زحمت بین دندان‌های شما می‌چرخند، ذرات غذای سرسخت را از بین می‌برند و پلاک‌ها را با قدرت هزار خورشید از بین می‌برند.

اما صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد! انتخاب های دندانپزشکی ما به همان اندازه که می آیند همه کاره هستند. آن‌ها می‌توانند با سخت‌ترین تارتار مقابله کنند، چالش‌برانگیزترین حفره‌ها را نادیده بگیرند و دندان‌های شما را درخشان‌تر از لبخند هالیوودی کنند. با روال های خسته کننده مراقبت از دندان خداحافظی کنید و به لبخندی خیره کننده و برنده جایزه سلام کنید.

انقلاب دندانپزشکی را امروز تجربه کنید و به جمع مشتریان راضی بپیوندید که از نزدیک شاهد این جادو بوده اند. فریب تقلیدها را نخورید، انتخاب های دندانپزشکی ما را برای لبخندی انتخاب کنید که همه را بی زبان خواهد گذاشت!

ژاکت هلی هانسن ممکن است جوایزی را به همراه داشته باشد، اما این توصیف تقریباً غیرقابل کشف است
Dickies با فهرستی از مهم ترین ویژگی ها، که توسط نمادهایی پشتیبانی می شود که می توانید به سرعت اسکن کنید، مستقیماً به سر اصل مطلب می پردازد.

6. آن را شخصی کنید

لازم نیست هر متنی خسته کننده و دور باشد. می توانید از صدای خود استفاده کنید و آن را شخصی تر کنید. لحن صدای خود را توسعه دهید و به آن پایبند باشید! این شما را قابل تشخیص می کند و به برندسازی شما کمک می کند و باعث می شود از بقیه متمایز شوید.

به خاطر داشته باشید که شما صرفاً یک محصول را به یک شخص نمی فروشید، بلکه یک تجربه را می فروشید. و از آنجایی که می خواهید آن مشتری به زودی بازگردد، بهتر است تجربه خوبی باشد!

صدای منحصر به فرد جی پیترمن با صدای بلند و واضح می آید

7. از داستان ها و مثال های کاربر استفاده کنید

همیشه نباید این شما باشید که داستان یک محصول را تعریف می کنید – بهترین فروشنده محصول شما کسی است که قبلاً آن را خریده است. از مشتریان خود نظر بخواهید و از بینش آنها برای بهبود محتوای خود استفاده کنید. حتی ممکن است داستان آنها را در توضیحات محصول خود بگنجانید.

از نمونه های تصویری و متنی محصول خود در حال استفاده توسط مشتریان واقعی استفاده کنید. این به مشتریان بالقوه احساس بهتری نسبت به محصول، مزایا و استفاده از آن می دهد.

توضیحات محصول را برای یک فروشگاه آنلاین بهبود دهید

در این مقاله، ما هفت راه برای نوشتن توضیحات بهتر محصول برای سایت تجارت الکترونیک خود را برجسته کرده‌ایم – چه یک سایت Shopify یا یک سایت WooCommerce. البته راه های بسیار بیشتری برای انجام این کار وجود دارد، اما با این نکات ساده، هر کسی می تواند کپی بازاریابی محصولات خود را بهبود بخشد. به دنبال نکات سئوی تجارت الکترونیک بیشتری هستید؟ ما یک راهنمای نهایی در مورد سئوی تجارت الکترونیک داریم که موضوعات زیادی را در بر می گیرد. یا، اگر از Shopify استفاده می‌کنید، ممکن است بخواهید راهنمای نهایی ما برای SEO Shopify را بخوانید.

بیشتر بخوانید: توضیحات عالی محصول را با SEO WooCommerce بنویسید »

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور