7 روشی که هوش مصنوعی پیش بینی، تشخیص و درمان سرطان را متحول می کند

هوش مصنوعی می‌تواند سرطان‌های موجود را شناسایی کند و افراد در معرض خطر ابتلا به این بیماری را قبل از شروع آن شناسایی کند. این هوش مصنوعی مزایای خود را در مراقبت‌های بهداشتی دارد، اما بسیاری از عواقبی که می‌تواند در این زمینه به همراه داشته باشد، از ایجاد نتایج مغرضانه گرفته تا پذیرش رادیولوژیست‌ها نگران هستند. ‘ شغل ها. این مقاله توضیح می دهد که هوش مصنوعی چه کاری می تواند در زمینه تشخیص و درمان سرطان انجام دهد و چه چالش هایی را ارائه می دهد. FDA با همکاری با نمایشگر آسیب شناسی دیجیتال FullFocus، یک محصول آسیب شناسی مبتنی بر هوش مصنوعی برای سرطان، Paige Prostate را در سپتامبر 2021 تایید کرد.

تصویر
عکس پروفایل ITRex Hacker Noon

ITRex

توسعه فناوری نوظهور و مشاوره: هوش مصنوعی. تجزیه و تحلیل پیشرفته فراگیری ماشین. اطلاعات بزرگ. ابر

یک انسان می گوید این طبیعی است. اما هوش مصنوعی این الگوهای ظریف را کشف می کرد و بسیار مطمئن بود. سرطان پیدا می کرد. ما سرطان ریه این مرد را یک یا دو سال قبل از آن کشف کردیم!»

این چیزی است که موزیار اعتمادی، مهندس زیست پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه نورث وسترن در شیکاگو به مجله بین المللی نیچر گفت. زمانی که یک الگوریتم هوش مصنوعی (AI) که تیمش برای تشخیص سرطان آموزش داده بود، در سی تی اسکن های قدیمی افرادی که پس از چند سال به سرطان مبتلا شده بودند، تظاهرات اولیه آن را کشف کرد، به وجد آمد.