6+ Dapps و ویژگی رایگان برای شروع در Obyte

Obyte به عنوان یک شبکه ارز دیجیتال که تمرکززدایی را در اولویت قرار می دهد، متمایز است، به این معنی که هیچ کس به هیچ وجه عملیات شما را سانسور یا محدود نمی کند. بر اساس ساختار گراف غیر چرخه ای جهت دار (DAG) ساخته شده است و تراکنش ها را بدون اتکا به ماینرها یا سایر واسطه ها پردازش می کند. این سیستم یکپارچگی شبکه را تضمین می‌کند و کاربران را قادر می‌سازد تا با حفظ آزادی آنلاین و استقلال مالی خود، سریع و قابل اعتماد تراکنش‌های خود را انجام دهند.

به علاوه: می توانید به صورت رایگان از بسیاری از ویژگی ها استفاده کنید. در یک شبکه ارز دیجیتال، پرداخت هزینه تراکنش بسیار رایج است، اما ممکن است هزینه‌های اضافی نیز وجود داشته باشد، مانند پرداخت به یک ارائه‌دهنده خدمات (مثلاً برای تأیید شناسه واقعی شما)، یا کارمزد معامله، به عنوان مثال در صرافی. این مورد در Obyte برای برخی ویژگی‌ها نیز صادق است، اما بسیاری از توابع و برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapps) برای استفاده رایگان هستند. بیایید بررسی کنیم که تنها با حداقل کارمزد تراکنش چه کاری می توانیم انجام دهیم.

دریافت پول تست رایگان

اگر نمی خواهید با استفاده از پول واقعی شروع کنید، می توانید به راحتی آن را دانلود کنید کیف پول تست نت Obyte و آن را با چند سکه تست نت (بدون ارزش بازار) به صورت رایگان امتحان کنید. این اپلیکیشن موبایل یا دسکتاپ محیطی امن برای آزمایش ویژگی‌های پلتفرم بدون هیچ خطری ارائه می‌دهد و حتی می‌توانید هزینه‌های تراکنش را با همان سکه‌های شبکه آزمایشی پوشش دهید. به…

Source link