6 ویژگی امنیتی ضروری برای پذیرندگان مجازی تجاری

پذیرش مجازی امروزه برای بسیاری از مشاغل حیاتی شده است، زیرا آنها زمان لازم را برای انجام هر کار به تنهایی آزاد می کنند. این ستاره‌ها می‌توانند تماس‌ها را مدیریت کرده و قرار ملاقات‌ها را برنامه‌ریزی کنند و در عین حال عملکردها را حتی بدون دفتر فیزیکی هموار نگه دارند.

با این حال، با این راحتی نیاز به حفظ امنیت اطلاعات شرکت شما وجود دارد. اطمینان از اینکه راه‌اندازی پذیرش مجازی شما دارای ویژگی‌های امنیتی درجه یک است، از شما در برابر تهدیدات احتمالی محافظت می‌کند.

1. احراز هویت چند عاملی را تنظیم کنید

گذرواژه‌ها اغلب می‌توانند ضعیف‌ترین پیوند در امنیت باشند، زیرا بسیاری از افراد برای محافظت از حساب‌های خود تنها به یک رمز عبور اعتماد می‌کنند. آنها از رمزهای عبور مشابه برای هر ورود مجدد استفاده می کنند یا حتی از رمزهای عبور آسان برای به خاطر سپردن استفاده می کنند. این مسیر باعث می شود مجرمان سایبری به راحتی به حساب های شما نفوذ کنند و اطلاعات شما را سرقت کنند. در حقیقت، 46 درصد از مردم در ایالات متحده رمز عبور آنها در سال گذشته به سرقت رفته است.

برای جلوگیری از این اتفاق، باید دسترسی از راه دور را با احراز هویت چند عاملی (MFA) ایمن نگه دارید. MFA با نیاز به دو یا چند روش تأیید، حفاظت را افزایش می دهد. حتی اگر شخصی اعتبار ورود شما را به دست آورد، باز هم به شکل دیگری از شناسایی نیاز دارد، مانند یک کد ارسال شده به تلفن شما.

2. فقط از کانال های ارتباطی امن استفاده کنید

چه در حال برقراری تماس باشید، چه ارسال…

Source link