6 مزیت مهاجرت ابر برای مشاغل

عکس پروفایل نویسنده

مهاجرت ابر با گشودن افقی جدید برای برنامه های سطح بالای معماری که داده ها را به صورت بلادرنگ ضبط و پردازش می کند ، از این برنامه سود می برد. یک تجربه روان انتقال ابر و بهره وری پس از مهاجرت بدون دردسر با استفاده از استراتژی های انتقال ابر به درستی تضمین شده است.

1. منابع مقیاس پذیر

بارزترین مزیت مهاجرت ابر ، عملکرد ذاتی سرویسهای همه کاره سرور است. این دلیل اصلی است که برنامه هایی که به منابع مختلف سرور نیاز دارند ، راه حل های انعطاف پذیر سرور ارائه شده توسط راه حل های میزبانی ابری را انتخاب می کنند.

2. کاهش هزینه

هر شرکتی به دنبال روش های مقرون به صرفه برای موفقیت در عصری است که رقابت شدید شده است.

مشاوره ابری لاجورد به سازمانها کمک می کند تا صرفاً به دلیل مدل صورتحساب پرداخت هرچه بیشتر ، هزینه های عملیاتی و سرمایه را به حداقل برسانند که برای شرکتهایی که فقط مجبورند هزینه خدمات سرور خود را بپردازند ، مناسب است.

3. تحرک

از آنجا که یک سرویس ابری از هر مکانی در دسترس است ، مانند سایر سرویس ها ، کاربران از انعطاف پذیری دسترسی و سهولت استفاده برخوردار هستند. عملکرد لیست سفید IP اجازه دسترسی کاربر به سرور را ، بدون در نظر گرفتن رایانه ، از هر نقطه از جهان را تضمین می کند. در همه سرویس های ابری PaaS ، مانند Cloud Way ها ، این ویژگی …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور