6 فاکتور برتر برای طراحی معماری تست خودکار باید در نظر گرفته شود

عکس پروفایل نویسنده

@کودزیاکپرزمیسلاو پاچوسکی

من یک مدیر تیم QA و مهندس اتوماسیون آزمون هستم. من در حال نوشتن یک وبلاگ در مورد آزمایش ، تجارت و توسعه شخصی هستم.

شروع آزمایشات خودکار در یک پروژه آسان و در عین حال دشوار است. شما می توانید با استفاده از معماری پایه ، تست های ساده و غیره ، هموار کار خود را شروع کنید – و کار شما هم انجام خواهد شد!

اما … با رشد معماری ، تدوین راه حل هایی که در آینده انجام می دهید بسیار دشوار است. به همین دلیل قبل از شروع باید چند مورد را در نظر بگیرید. من می خواهم مشکلات و راه حل ها را به شما نشان دهم.

مدل شی صفحه

POM – Page Object Model یک الگوی طراحی است که معمولاً در اتوماسیون آزمون برای جلوگیری از تکثیر کد و بهبود تعمیر و نگهداری آزمون استفاده می شود.

این مدل شامل کلاسهایی است که نمایانگر صفحات وب هستند. شما هر صفحه را به یک کلاس صفحه مربوطه تقسیم می کنید. این کلاس شامل یابها (انتخابگرها) برای عناصر صفحه وب و روشهایی است که اعمال را روی آنها انجام می دهد.

این متداول ترین کارهایی را که در اتوماسیون آزمون انجام می دهید پر می کند – عنصر را پیدا کنید ، مقدار را پر کنید ، روی دکمه کلیک کنید. برای اسکریپت های کوچک ، می توانید انتخاب کننده ها را در آزمایشات ذخیره کنید ، اما با مجموعه های در حال رشد ، با موارد تکراری زیادی روبرو خواهید شد – این بد است ، آنها را نمی خواهید. اگر یکی از انتخابگرهای استفاده شده تغییر کند ، باید از همه جا استفاده کنید.

و POM است …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور