6 روند صنعت بازی های ویدیویی در سال 2021

عکس پروفایل نویسنده

نیاز به بازی های ویدیویی بیشتر شده است. در سال 2020 ، صنعت بازی های ویدیویی 159.3 میلیارد دلار ارزش داشت. این یک افزایش قابل توجه 9.3 درصدی نسبت به سال 2019 است.

نیازها و انتظارات بازیکنان نیز در حال پیشرفت است. آنها اکنون انتظار UX بدون اصطکاک و راحت تر را دارند. در این مقاله ، ما شش روند توسعه بازی های ویدیویی را برای سال 2021 بحث خواهیم کرد که نشان می دهد صنعت چگونه تغییر می کند.

پذیرش سریع Cloud Gaming

بازار بازی های ابری با سرعتی حیرت انگیز در حال رشد است. طبق بررسی های انجام شده ، Gaming-as-a Service تا سال 2023 به 450 میلیون دلار می رسد.

بسیاری از فناوری ها در حال تحول در بازار هستند. سرویس های ابری مانند PlayStation Now یا Google Stadia اجرای برنامه های پرمصرف را بدون سرمایه گذاری سخت افزاری اضافی امکان پذیر می کنند. در سال 2021 و بعد ، سازندگان بازی می توانند از این ویژگی های ابر برای آزادی خلاقیت خود استفاده کنند.

در اینجا چندین مزیت ابر برای صنعت بازی وجود دارد:

توسعه دهندگان دیگر نیازی به خرید سخت افزار گران قیمت ندارند.
در نتیجه ، تعداد افرادی که بازی های جدید مبتنی بر ابر ایجاد می کنند رشد می کند.

کلاس جدیدی از بازی ها وارد بازار می شود. آنها برای ابر طراحی شده اند و از نظر فنی محدودیتی ندارند. قالب های پیچیده مانند محیط های مجازی به سطح بعدی منتقل می شوند. طراحان بازی دنیای واقع گرایانه VR خواهند ساخت که …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>