6 روش برتر برای تقویت SEO محلی شما

تصویر
عکس پروفایل ظهر سید بلخی هکر

@سیدبلخیسید بلخی

سید بلخی بنیانگذار WPBeginner ، بزرگترین سایت رایگان منابع وردپرس است.

استراتژی محلی SEO مبتنی بر بازاریابی محصولات و خدمات شما به مشتریان محلی و مشتریان است. تجارت شما را در مقابل مخاطبان هدف قرار می دهد و به شما کمک می کند تا میزان بازدید و فروش را برای کسب و کار خود به حداکثر برسانید.

بهینه سازی وب سایت شما برای سئوی محلی بسیار ضروری است زیرا 46٪ از کل جستجوها در Google بر اساس جستجوهای محلی مانند “در نزدیکی من” است. و 28٪ از این جستجوی محلی به خرید واقعی انجام می شود.

بنابراین در این پست ، من 6 روش برای تقویت SEO محلی شما و جلب مشتریان در یافتن فروشگاه ها و خدمات محلی شما به شما نشان می دهم. اما قبل از این که وارد ریزه کاری ها شویم ، ابتدا بررسی کنیم SEO محلی چیست.

سئو محلی چیست؟

بهینه سازی سایت خود برای سئو محلی راهی است که به شما کمک می کند با منابع نامحدودی برای صرف هزینه در رقابت با مارک های برجسته ملی شرکت کنید. این یک استراتژی برای دستیابی به بازدید وب سایت ، هدایت و فروش بیشتر بر اساس هدف قرار دادن مشتری در یک مکان خاص است.

به عنوان مثال ، صاحبان مشاغل دارای فروشگاه های خشت و خمپاره انداز یا ارائه خدمات در منطقه خاص از اینترنت برای تبلیغ مشاغل خود و جلب مخاطبان محلی خود استفاده می كنند. و با کمک SEO محلی ، آنها می توانند شرکت های خود را در رتبه بندی جستجوی محلی هنگامی که کسی به دنبال …